• $8,0245
  • €9,626
  • 455.335
  • 1407.76
23 Mart 2021 Salı 14:48 | Son Güncelleme:

Mehmet Ali Erbil rutin tedavisi için hastaneye yatırıldı: 16 şişe serum alıyorum

Mehmet Ali Erbil rutin tedavisi için hastaneye yatırıldı: 16 şişe serum alıyorum
DHA

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, geçtiğimiz yıllarda evinin banyosunda düşerek yaralanmış ve yoğun bakıma alınmıştı. Kaçış sendromu hastalığı nükseden Erbil, uzun bir tedavi sürecinin ardı da taburcu oldu. Evinde tedavisine devam edilen Mehmet Ali Erbil, rutin tedavisi için hastaneye yatırıldı. Sosyal medya hesabından canlı yayın açan Erbil, '16 şişe serum alıyorum' dedi.

Evinin banyosunda düşerek yaralanmasının ardından hastaneye kaldırılan ve kaçış sendromu hastalığı nükseden ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, yoğun bakımda gördüğü tedavinin ardından taburcu edildi. Evinde tedavisine devam edilen Erbil, rutin tedavisi için hastaneye yattı.

Uzun yıllardır kaçış sendromu hastalığıyla mücadele eden Mehmet Ali Erbil, rutin tedavisi için hastaneye yatırıldı. Erbil, tedaviye başlanmadan önce sosyal medya hesabından canlı yayın yaparak, "'16 şişe serum alıyorum' dedi.

Ünlü sunucu ve oyuncu Mehmet Ali Erbil, uzun yıllardır kaçış sendromu hastalığıyla mücadele ediyor. Erbil, uzun süren tedavisinin ardından taburcu edilmiş ve evine çıkmıştı. Mehmet Ali Erbil, rutin tedavisi için yine hastaneye yatırıldı. Tedavisi öncesinde sosyal medya hesabından canlı yayın yapan Mehmet Ali Erbil, '16 şişe serum alıyorum.' dedi.

<h3>Süper Lig'in 35. haftasında Beşiktaş, MKE Ankaragücü'nü konuk edecek. Cuma günü oynanacak olan B

Beşiktaş - Ankaragücü Maç Önü

Kartal sahilinde görülen deniz salyası endişe yarattı

Türk ve İslam Eserleri Müzesi koleksiyonundan 150 eser beğeniye sunulacak

Irak'ın başkenti Bağdat'ta patlama: 1 ölü, 12 yaralı