• $8,058
  • €9,6752
  • 460.376
  • 1408.14
04 Nisan 2021 Pazar 11:52 | Son Güncelleme:

Mehmet Ali Erbil formunda! ‘Instagram'dan yürümeye başladım'

Mehmet Ali Erbil formunda! ‘Instagram'dan yürümeye başladım'

Bir süredir sağlık sorunları ile mücadele eden ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, magazin programına konuk oldu. Esprili açıklamalarda bulunan Mehmet Ali Erbil aşk hayatı hakkında söylediği, 'Instagram'dan yürüdüğüme göre kendime gelmeye başladım. Burada yürüyemiyorum bari Instagram'da yürüyeyim' sözleri ile güldürdü. Erbil için 'Eski formuna dönmüş' yorumları yapıldı.

Evinin banyosunda düşüp yaralanmasının ardından kaçış sendromu rahatsızlığı nükseden ve uzunca bir süre yoğun bakımda tedavi gören ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, Magazin D canlı yayınında Asiye Acar'ın sorularını yanıtladı.

'KOLUMU KALDIRABİLMEK İÇİN GÜNLERCE DUA EDİYORDUM'

Sağlık durumu hakkında son bilgileri veren Erbil, 'Dokuz ay hastanede yatmak, hem de hareket etmeden çok zordu. Kolumu kaldırabilmek için günlerce dua ediyordum Allah'a. Bugünlere geldim çok şükür. Allah beni çocuklarımı bağışladı. Şimdi kalktık yataktan, bu hallere geldik. Tam anlamıyla iyileşmedim, fizik tedavim devam ediyor. Tam anlamıyla yürüyemiyorum. Uzun süredir yatmaktan kaynaklanan bir rahatsızlık.' dedi.

'INSTAGRAM'DA YÜRÜYEYİM'

'Siz aşkı seversiniz. Nedir durumlar şu an?' sorusuna yanıt veren Erbil, şu ifadeleri kullandı: 'Fena gitmiyor. Instagram'dan yürüdüğüme göre kendime gelmeye başladım. Burada yürüyemiyorum bari Instagram'da yürüyeyim. Sosyal medyada yazışıyorum. Motive ediyor beni, çok güzel bir şey. Görüntülü olarak konuşuyoruz, hep iyi niyetli olarak. Sağ olsunlar benim için dua ediyorlar.'

'GİDİŞ O GİDİŞ, HEMEN UZAKLAŞTIM'

Ünlü şovmen, sosyal medya üzerinden tanıştığı bir kızla yaşadıklarını 'Bir kaç yıl önce Instagram'da tanıştım bir kadınla. Buluşmak için anlaştık. Ama oradaki gibi değildi. Çok zor bir durum. Görünce 'Pardon arabayı yanlış park ettim, bakıp geliyorum' dedim. Gidiş o gidiş, hemen uzaklaştım' sözleri ile anlattı.

<p>Baklava Ramazan menülerinin en özel tamamlayıcısı. Çıtır çıtır baklava yapmak kolay değil. Şef Ra

Çıtır çıtır baklava yapmanın 3 püf noktası

Fenerbahçe, Medipol Başakşehir maçı hazırlıklarını sürdürdü

Amerikalı Rapçi Kanye West'in ayakkabısı 2 milyon dolardan satışa çıktı

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, KKTC'de