• $8,1094
  • €9,7701
  • 463.58
  • 1365.27
04 Mayıs 2020 Pazartesi 12:26 | Son Güncelleme:

Mehmet Ali Erbil çocuklarını özledi: Burnumda tütüyorlar!

Mehmet Ali Erbil çocuklarını özledi: Burnumda tütüyorlar!

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, koronavirüs salgını nedeniyle günlerini evde geçiriyor. Bu süreçte çocuklarını göremeyen Erbil, duyduğu özlemi anlattı.

30 Ekim’de kalp spazmı geçiren usta oyuncunun tedavisi Aralık 2019’dan beri evinde devam ediyor. Koronavirüs nedeniyle doktorların kimseyle görüştürmediği 62 yaşındaki Mehmet Ali Erbil, çocuklarına duyduğu özlemi dile getirdi. Üç çocuğu ve bir torunu bulunan Erbil, şu sözleri söyledi:

“Çocuklarım; Ali Sadi, Sezin, Yasmin ve torunum Elisa’yı çok ama çok özledim. Dördü de burnumda tütüyor. Sezin, geçen gün Elisa’yı telefondan gösterdi. Dünya tatlısı. Evlatlarımı sarılıp öptüğüm gün bayram yapacağım.”

TEDAVİSİ EVDE DEVAM EDİYOR

Uzun yıllar mücadele ettiği kaçış sendromu hastalığı nedeniyle 8 ay boyunca yoğun bakımda kalan Mehmet Ali Erbil, tam sağlığına kavuşup taburcu olmuşken yeniden hastaneye kaldırılmasıyla sevenlerini oldukça endişelendirmişti. Erbil, 258 günlük tedavinin ardından Temmuz 2019’da taburcu olmuştu. 2 yıldır sıkıntılı günler geçiren Mehmet Ali Erbil’in tedavisine evinde devam ediliyor.

<h3>'BEŞİKTAŞ'TA ABOUBAKAR OYNAMASI BEKLENİYOR. OĞUZHAN'IN YERİNE FORMA LJAJİC 11'DE ÇIKACAK'</h3><p

Sivasspor - Beşiktaş Maç Önü

EURO 2020 kupası Roma'da sergilendi

Devrilen tırın altında kalarak alev alan otomobilin sürücüsü hayatını kaybetti

Aksaray'daki gizemli yer altı şehri ziyaretçileri kendine hayran bırakıyor