• $9,6153
  • €11,2367
  • 553.564
  • 1479.93
27 Mayıs 2021 Perşembe 17:32 | Son Güncelleme:

Mehmet Ali Erbil arkadaşı Ercan Avşar'a 12 bin dolarlık saat hediye etti!

Mehmet Ali Erbil arkadaşı Ercan Avşar'a 12 bin dolarlık saat hediye etti!

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, evinde yaralanmasının ardından sağlık sorunları ile boğuştuğu dönemde yanından hiç ayrışmayan yakın arkadaşı Ercan Avşar'ın doğum günün kutlarken hediyesi ile dikkatleri üzerine çekti. Ercan Avşar'a 12 bin dolarlık saat hediye eden Mehmet Ali Erbil, sosyal medyada gündem oldu. Saati gören Avşar, 'Ciddi misin, gerçek mi bu?' sözleri ile şaşkınlığını dile getirdi.

Kaçış sendromu rahatsızlığı nedeniyle zor günler geçiren Mehmet Ali Erbil, yanından bir an olsun ayrılmayan Ercan Avşar'ın doğum gününü kutladı. Parti organize eden Erbil'in hediyesi sosyal medyada gündem oldu.

Sosyal medya hesabından video paylaşan, Mehmet Ali Erbil, şu ifadeleri kullandı: 'Bugün oyuncu arkadaşım Ercan Avşar'ın doğum günü ve bizimle birlikte kutluyor. Allah nice sağlıklı yıllar nasip etsin. Elimiz boş değil bizim de karınca kararınca bir hediyemiz var. Allah olmayanlara versin iyi günlerde kullan'

Ercan Avşar, aldığı hediye karşısında büyük şaşkınlık yaşarken 'Abi ciddi misin? Gerçek mi bu?' diyerek şaşkınlığını gizleyemedi.

<p><span style='font-size: 1.6rem;'>Yeni varyant hızla yayılıyor... Kovid geçirip, tat ve koku kaybı

Beynimizin parmak izi, hastalıkları veya kişileri tanımak için kullanılabilir mi?

Nesli tehlike altındaki şah kartal, Ankara'da tüfekle vuruldu

Tavşanlı Höyük'te bölgenin 'endüstrileşmiş ticaret merkezi' olduğuna dair bulgulara ulaşıldı

Kesilen ağaçtan bir anda kan akmaya başladı!