• $8,8539
  • €10,36
  • 498.397
  • 1396.33
9 Haziran 2021 Çarşamba 20:56 | Son Güncelleme:

Mecnun'a Leyla bulundu

Mecnun'a Leyla bulundu

Mecnun'un Leyla'sı. Aynı kadrosuyla yeniden çekilecek ‘Leyla ile Mecnun' dizisinde Leyla karakterini canlandıracak isim belli oldu. ‘Masumiyet' dizisi final yapan Deniz Işın, yapımın kadrosuna katıldı.

TRT 1'de 3 sezon boyunca yayınlanan absürt komedi 'Leyla ile Mecnun'un yeniden çekimi için hazırlıklar sürüyor. Aynı oyuncu kadrosuyla çekilecek ve Exxen'de izleyiciyle buluşacak olan dizinin Leyla'sı bulundu. 'Masumiyet' dizisindeki rolüyle dikkatleri üzerine çeken Deniz Işın'ın, Leyla olması için masaya oturuldu. Oyuncu ve yapım şirketi arasında toplantılar devam ederken iki tarafın da bu duruma sıcak baktığı öğrenildi. Burak Aksak'ın senaryosunu yazdığı Leyla ile Mecnun'un yönetmenliğini Onur Ünlü yapıyor. Dizinin TRT'de yayımlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi yakalayan Cengiz Bozkurt, Serkan Keskin, Ali Atay, Osman Sonant ve Ahmet Mümtaz Taylan'ın ikinci kez ekrana gelecek.

'Leyla ile Mecnun' dizisi yıllar sonra aynı kadrosuyla tekrar çekiliyor. Dizide Ali Atay, Cengiz Bozkurt, Serkan Keskin ve Ahmet Mümtaz Taylan oynuyor.

<p class='MsoNormal'>Gülenay Kalkan, geçen sezon FOX dizisi Yasak Elma'da Feride  karakteriyle izley

'Yasak Elma'dan neden ayrıldığını Akşam'a açıkladı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (27 Eylül 2021)

Koronavirüs kadar tehlikeli! Bu sorun erken ölüme sebebiyet veriyor!

Aydın'da heyecanlandıran gelişme! Giriş kapısı bulundu