• $8,0918
  • €9,7004
  • 451.495
  • 1409.19
28 Mart 2021 Pazar 22:20 | Son Güncelleme:

Ezgi Mola'nın mutlu günü! Sevgilisinin jestine kayıtsız kalamadı

Ezgi Mola'nın mutlu günü! Sevgilisinin jestine kayıtsız kalamadı

Masumlar Apartmanı'nın Safiye'si olarak gönüllerde taht kuran Ezgi Mola, 37 yaşına bastı. Mustafa Aksakkallı, sevgilisi Ezgi Mola'nın doğum gününü sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kutladı. Güzel oyuncu ise evlilik yolunda olduğu işletmeci sevgilisinin gönderisine kayıtsız kalamadı.

TRT1'in reyting rekorları kıran dizisi Masumlar Apartmanı'nda canlandırdığı Safiye karakteri ile büyük beğeni toplayan Ezgi Mola yeni yaşını sevgilisi Mustafa Aksakallı ile kutladı. Ünlü oyuncu ve sevgilisinin mutlu doğum günü pozları hayranları tarafından çok beğenildi.

Masumlar Apartmanı'ndaki performasıyla göz dolduran ünlü oyuncu Ezgi Mola ve işletmeci sevgilisi Mustafa Aksakallı, mutlu birlikteliklerini gözler önüne sermeye devam ediyor.

Mustafa Aksakallı sevgilisi Ezgi Mola'nın yeni yaşını Instagram hesabından "İyi ki doğdun sevgilim" notuyla paylaştı. Ünlü çiftin birlikte yer aldıkları ve doğum günü pastalı gönderi binlerce beğeni aldı. Ezgi Mola ise doğum gününü kutlayan aşkının bu jestini Instagram story'sinden paylaşmayı ihmal etmedi. Güzel oyuncun gönderisi hayranları tarafından büyük ilgi gördü.

İbrahim Çelikkol ve eşi Mihre Çelikkol'un ilginç yoga pozları dikkat çekti

Hadise'den Clubhouse açıklaması: Hukuki işlemleri başlatacağız

<p>Libya Başbakanı Dibeybe, 5 başbakan yardımcısı ve 14 bakanı ile Türkiye'ye geldi. Abdulhamid Dibe

Libya'nın kritik ziyareti dünyada nasıl yankı buldu?

Eski başbakanlardan Yıldırım Akbulut hayatını kaybetti

Erzurum'un asırlık camilerinde Kovid-19 nedeniyle ramazan buruk geçiyor

Bakan Çavuşoğlu, NATO Konseyi Toplantısı'na katılmak üzere Brüksel'e geldi