• $7,4144
  • €9,0214
  • 443.735
  • 1543.75
09 Ocak 2021 Cumartesi 15:35 | Son Güncelleme:

Masumlar Apartmanı'nın Safiye'si Ezgi Mola kendini rolüne fena kaptırdı

Masumlar Apartmanı'nın Safiye'si Ezgi Mola kendini rolüne fena kaptırdı

TRT1'in fenomen yapımlarından olan Masumlar Apartmanı dizisinde Safiye karakterine hayat veren Ezgi Mola, sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden biri haline geldi. Masumlar Apartmanı'nın Safiye'si Ezgi Mola'nın temizlik yaptığı anları paylaşan sevgilisi Mustafa Aksakallı herkesi güldürdü. Ezgi Mola, sevgilisinin yaptığı paylaşımı kendi sosyal medya hesabından paylaşmayı ihmal etmedi.

Başrollerinde Ezgi Mola, Merve Dizdar, Birkan Sokullu ve Farah Zeynep Abdullah'ın rol aldığı Masumlar Apartmanı dizisi son dönemin en sevilen yapımlarından oldu. Dizideki karakterler de dikkat çekmeye devam ediyor.

Başarılı oyunculuk performansı ile herkesi kendine hayran bırakan Masumlar Apartmanı'nın Safiye'si Ezgi Mola'nın temizlik yaptığı anları paylaşan sevgilisi Mustafa Aksakallı herkesi güldürdü.

Sevgilisinin yaptığı paylaşımı kendi sosyal medya hesabından paylaşmayı ihmal etmeyen Ezgi Mola, 'E ne güzel işte temiz temiz' notunu düştü. Ezgi Mola'nın temizlik yaptığı anları gören takipçileri ise 'Kendini rolüne kaptırdı' esprisini yaptı.

<p>Iraklı yetkililer intihar saldırılarının art arda gerçekleştiğini ve saldırganların Tayaran Meyda

'Bağdat'taki saldırıda DEAŞ ihtimali güçlü'

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Beyaza bürünen Horma Kanyonu muhteşem manzaralar sunuyor

Muğla'da deniz suyu 20 metre çekildi