• $7,4634
  • €9,035
  • 437.936
  • 1524.49
09 Kasım 2020 Pazartesi 13:56 | Son Güncelleme:

Masumlar Apartmanı'nın İnci'si Farah Zeynep Abdullah'ın değişen imajı şaşkına çevirdi

Masumlar Apartmanı'nın İnci'si Farah Zeynep Abdullah'ın değişen imajı şaşkına çevirdi

Masumlar Apartmanı dizisinde İnci karakterini canlandıran ünlü oyuncu Farah Zeynep Abdullah, bundan tam 11 yıl önce çekilen bir fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaştı. Arkadaşı ile birlikte pozunu yayınlayan ve arkadaşının doğum gününü kutlayan Farah Zeynep Abdullah'ın o yıllardaki imajı gören herkesi şaşkına çevirdi.

Güzel oyuncu aslında imaj değişikliğine kendisi de çok şaşırıyor. Şimdilerde daha sarı kısa saçlı ve kıvırcık halleri ile görmeye alıştığımız ünlü oyuncu, o zamanlar ise uzun siyah saçları ile çok farklı bir görüntüye sahip.

Adeta bir zaman tüneli yaşatan bu fotoğrafa mesaj yazan oyuncu, hem arkadaşına olan sevgisini ve özlemini ifade etti hem de saçlarına gönderme yaptı.

Farah Zeynep Abdullah, “Ve biz saçımıza ne yaptık? Yılların geçtiğine inanamıyorum” diyerek eski hallerinden bugünlere büyük bir değişim geçirdiğini de dile getirdi.

Birçok hayranı saçlarının bu haline ve imajına inanamadığını belirten yorumlar yaptı. Masumlar Apartmanı dizisinde İnci karakterini başarıyla canlandıran oyuncu, güzelliği ile de hayranlarını fazlasıyla etkiliyor.

<p>Türk savunma sanayisi şirketi HAVELSAN kimyasal, biyolojik, radyolojik ve nükleer risklerin tespi

İHA'lara 'milli' dokunuş: Kimyasal riskleri de tespit edecek

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Fenerbahçe'nin ardından Galatasaray... Beşiktaş'ta yüzler gülüyor

Rıdvan Dilmen: Beşiktaş şampiyonluğa inanmış