• $8,8417
  • €10,348
  • 496.872
  • 1395.96
9 Haziran 2021 Çarşamba 11:47 | Son Güncelleme:

Masumlar Apartmanı'nın İnci'si Farah Zeynep Abdullah diziye veda etti

Masumlar Apartmanı'nın İnci'si Farah Zeynep Abdullah diziye veda etti

TRT1 ekranlarının sevilen yapımlarından olan Masumlar Apartmanı dizisinde hayat verdiği İnci karakteri ile adından söz ettiren Farah Zeynep Abdullah'ın dramatik sahneler nedeniyle değil karakterinin hikayesi bittiği için kadroya veda ettiği öğrenildi. Konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklamada bulunan Abdullah, 'Benim ağzımdan duymadığınız cümlelere inanmayın. İnci'nin yolculuğu burada bitti. Dizi bitene kadar kalbim hep ekiple olacak' ifadelerini kullandı.

TRT1'in izlenme rekorları kıran Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola, Merve Dizdar ve Tansel Öngel gibi isimlerin başrollerini paylaştığı Masumlar Apartmanı, 8 Haziran salı akşamı ekrana gelen 37. bölümüyle sezon finali yaparak ekran macerasına ara verdi. Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitabından uyarlanan ve gerçek bir hikayesinin anlatıldığı Masumlar Apartmanı dizisinin sezon finalinde İnci kaza geçirir ve Han'ın kollarından hayatını kaybeder.

Masumlar Apartmanı'nın ilk bölümünden itibaren rol alan Farah Zeynep Abdullah bu şekilde diziye veda etmiş oldu. Dramatik sahneleri kaldıramadığı için diziden ayrıldığı iddialarını yalanlayan güzel oyuncu, Twitter'dan yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

'Şunu bilmenizi isterim abuk sabuk şunu dedi bunu dedi diye yazılan ve benim ağzımdan duymadığınız hiçbir cümle gerçek değil. İnci'nin yolculuğu burada bitti, her zaman kalbimde ayrı bir yeri olacak. Müthiş bir ekiple, çok değerli bir yolculuktu. Masumlar bitene kadar kalbim hep ekibimle kalacak. İyi ki beraberdik, büyük bir adanmışlık ve sevgiyle bir sezon geçirdik. Canım Masumlar Apartmanı. Canım İnci.'

MASUMLAR APARTMANI SEZON FİNALİNDE NELER YAŞANDI?

İnci, Han'ın Naci'ye yaptıklarını duymasının ardından dayanamazken onu terk etti. Naci ve Safiye'nin anlattıklarından etkilenen İnci, Han'a geri dönmek için harekete geçti. O esnada Han da İnci'nin kaldığı otele gitmek için yola çıkar. Hamile olduğu öğrenilen İnci, yolda bir kamyona çarparak kaza yaptı. Ağır yaralanan İnci, Han'ın kollarında hayatını kaybetti.

İnci'nin son nefesini vermesinin ardından Han, akıl sağlığını yitirirken hastaneye kaldırıldı. Han, çocukluğuna dönerek hayali karakterle konuşmaya başlarken, kardeşleri Safiye ve Gülben ise Han'ı akıl hastanesinde ziyaret etti.

<p>Avrupa'da Müslüman karşıtlığı durmak  bilmiyor. Yine başörtülü bir kadın ırkçı saldırının hedefi

Müslüman kadına ırkçı saldırı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (27 Eylül 2021)

Koronavirüs kadar tehlikeli! Bu sorun erken ölüme sebebiyet veriyor!

Aydın'da heyecanlandıran gelişme! Giriş kapısı bulundu