• $7,4129
  • €9,0434
  • 441.895
  • 1542.45
06 Ekim 2020 Salı 19:49 | Son Güncelleme:

Alper Saldıran hakkında merak edilenler...

Alper Saldıran hakkında merak edilenler...

Masumlar Apartmanı izleyici ile nihayet buluşuyor. Gülseren Budayıcıoğlu'nun romanından uyarlanan dizide Uygar karakterine Alper Saldıran hayat veriyor.

Masumlar Apartmanı dizisinde Uygar karakterini canlandıran Alper Saldıran da başrol oyuncuları arasında dikkatleri üzerine çekiyor. Dizide Uygar, İnci'yi geri kazanmak için elinden gelen her şeyi yapmaya hazır bir karakterdir.

ALPER SALDIRAN HAYATI

Alper Saldıran 16 Eylül 1984 yılında dünyaya gelmiştir. Sahneye ilk kez 5 yaşında, anaokulunda oynadığı piyeslerle çıktı; hemen ardından folklore, özellikle Kafkas danslarına yöneldi. İlkokul boyunca hem tiyatroya, hem dansa aralıksız devam etti. Turizm Lisesinden mezun olan Saldıran, Marmara Üniversitesi Turizm Bölümü’ne geçiş yaptı ancak okulunun ikinci yılı biterken meslek olarak oyunculuğu seçti.

Alper Saldıran, tiyatro bölümünden mezun olduktan sonra, dizi ve film oyunculuna devam etti. “Yerden Yüksek” dizisinde Feyyaz, ilk beyaz perde deneyimi olan “Anadolu Kartalları” filminde Fatih Karakuş ve “Sağ Salim” adlı filmde Recai rolünü canlandırdı. Yine aynı dönemde “Çehov Makinesi” adlı tiyatro oyununda oynadı. 89 bölüm süren Beni Böyle Sev adlı dizide Ömer karakterini canlandırdı. Son olarak Kanal D'nin sevilen dizisi Kalbim Ege'de Kaldı'da Mustafa karakterini canlandırmıştır.

<p>HDP Esenyurt ilçe binasında asılı, terör örgütü PKK elebaşı Abdullah Öcalan'ın afiş ve posterleri

HDP binasına baskın

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Haftanın yalanları

Kilo vermek için iştah kapatan besinler