• $7,4453
  • €8,9938
  • 437.305
  • 1524.49
16 Eylül 2020 Çarşamba 11:29 | Son Güncelleme:

Masumlar Apartmanı iyi başladı! Masumlar Apartmanı dizisinin reyting sevinci

Masumlar Apartmanı iyi başladı! Masumlar Apartmanı dizisinin reyting sevinci

Masumlar Apartmanı reyting listelerine iyi giriş yaptı. Salı akşamları müthiş bir dizi yarışı var. Ekim ayında Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölümleri gelince reyting sıralaması ne olacak merak ediliyor. Ancak Eylül ayı itibari ile Salı rekabetinde taşlar yerinden oynadı.

Masumlar Apartmanı reyting listelerinde taşların yerinden oynamasına sebep oldu. Eylül ayı itibari ile Salı rekabetinde reyting birincisi merak konusu oldu. Menajerimi Ara dizisi çok iyi bir tempo tutturdu. Dizinin 3. bölümü çok iyi reytingler almıştı ancak 4. bölümün reytinglerinde ciddi bir düşüş yaşadı. Bunun sebebi ise Masumlar Apartmanı dizisinin olduğu da kesin.

Geçen hafta reytingleri ile Salı akşamları birinciliği Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’dan alabileceği umutlarını doğuran Menajerimi Ara’nın düşüşü bu hafta dikkat çekici oldu. Ama yine de dizinin Salı akşamı en çok izlenen yapım olduğu gerçeği değişmedi.

Masumlar Apartmanı iyi bir başlangıç yaptı. Sonuç olarak 15 Eylül Salı akşamı Menajerimi Ara dizisi yükseliş yönlü gidişini sürdüremese de yine de iyiydi. 

<p>Türk savunma sanayisi şirketi HAVELSAN kimyasal, biyolojik, radyolojik ve nükleer risklerin tespi

İHA'lara 'milli' dokunuş: Kimyasal riskleri de tespit edecek

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Rıdvan Dilmen: Beşiktaş şampiyonluğa inanmış

Haftanın yalanları