• $8,6906
  • €10,347
  • 498.99
  • 1405.59
02 Aralık 2020 Çarşamba 14:44 | Son Güncelleme:

Masumlar Apartmanı Esra öldü mü? Masumlar Apartmanı Esra kimdir?

Masumlar Apartmanı Esra öldü mü" Masumlar Apartmanı Esra kimdir"

Masumlar Apartmanı'nda İnci'nin en yakın arkadaşı olan Esra ile Esat'ı kıskanan Gülben'in 12. bölüm fragmanında Esra'yı camdan itmesi yürekleri ağza getirdi. Masumlar Apartmanı'nda obsesif kompulsif bozukluk davranışları sergileyen Gülben'in Esat'a duyduğu karşılıksız takıntılı aşkının arkasında durma kararı alan Gülben'in Esra'yı öldürüp öldürmediği merak konusu oldu...

TRT1'in sevilen dizisi Masumlar Apartmanı bu akşam 12. yeni bölümü ile ekranlara geliyor. Dizinin yeni bölümlerinde Safiye ile Naci'nin aşkının yanı sıra Gülben'in Esat'a olan takıntılı aşkı da öne çıkıyor. Yeni bölüm fragmanında Esat'ı kıskanan Gülben'in Esra'yı camdan aşağı ittiği görülüyor. Peki, Masumlar Apartmanı Esra öldü mü? Masumlar Apartmanı Esra kimdir?

MASUMLAR APARTMANI ESRA ÖLDÜ MÜ?

Masumlar Apartmanı'nın 12. fragmanında Gülben'in Esra'yı herkesin içinde ittiği ve Esra'nın da camdan düştüğü görülüyor. Ardından polislerin eve gelmesi ve Gülben'in de korkulu anlar yaşaması da fragmanda gösteriliyor. 

Yayınlanan yeni bölümde Esra yaralanıyor.

MASUMLAR APARTMANI ESRA KİMDİR?

1983 yılında Kars'ta dünyaya geldi. Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur.2006 yılında Arka Sokaklar dizisi ile oyunculuğa başlayan Esra Ruşan, Vatanım Sensin ve Kurtlar Vadisi Pusu gibi birçok dizide yer oynadı.2012'de Ustura Kemal'de rol alan oyuncu, şimdilerde TRT1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinde Esra karakterini oynuyor.

<p>Anayasa Mahkemesi'nin kabul ettiği HDP iddianamesinde 451 HDP'li hakkında siyasi yasak talep edil

HDP iddianamesinin detaylarında neler var?

Marmara Denizi'nin oksijen seviyesini artıracak cihazlar denize bırakıldı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (22 Haziran 2021)

Araştırmacı canlı canlı pitona yem oldu! O anlar böyle kaydedildi