• $7,4133
  • €9,0238
  • 441.839
  • 1542.45
04 Kasım 2020 Çarşamba 09:38 | Son Güncelleme:

Masumlar Apartmanı 8. son bölümde neler yaşandı? Masumlar Apartmanı 9. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Masumlar Apartmanı 8. son bölümde neler yaşandı" Masumlar Apartmanı 9. bölüm fragmanı yayınlandı mı"

Yayınlandığı ilk bölümden beri reytinglerde ilk sıralarda yer alan Masumlar Apartmanı yeni bölümleri salı akşamları izleyicileri ile buluşuyor. Gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan dizinin 8. bölümü bu akşam ekranlara geliyor. Dizide bu akşam, İnci, Han'ın sırrını öğrenmeye çok yaklaşır.Han ise İnci'nin şüphelerini gidermek için beklenmedik bir şey yapar. İkisinin evlendiğini öğrenen Gülben, Safiye'ye söyleyip söylememekte kararsızdır...

Masumlar Apartmanı yeni bölümleri heyecanla bekleniyor. TRT 1 ekranlarında yayınlanan dizi salı akşamlarının vazgeçilmez dizileri arasında yerini aldı. Gerçek bir hayat hikayesi olan "Masumlar Apartmanı", Dr. Gülseren Budayıcıoğlu'nun "Madalyonun içi" romanından esinlenerek hazırlandı. Dizinin bu akşamki bölümünde İnci, Han'ın sırrını öğrenmeye çok yaklaşır. Han ise İnci'nin şüphelerini gidermek için beklenmedik bir şey yapar. Peki, Masumlar Apartmanı 9. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Masumlar Apartmanı 8. son bölümde neler yaşandı?  

MASUMLAR APARTMANI 9. BÖLÜM FRAGMANI YAYINDA MI?

Masumlar Apartmanı 9. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlandıktan sonra haberimiz içerisine eklenecektir.

MASUMLAR APARTMANI 8. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

İnci, Han’ın sırrını öğrenmeye çok yaklaşır.Han ise İnci’nin şüphelerini gidermek için beklenmedik bir şey yapar. İkisinin evlendiğini öğrenen Gülben, Safiye’ye söyleyip söylememekte kararsızdır. Ege ablasının gizlice evlenmesini kabullenemez ve ona karşı tavır alır. Öte yandan Safiye, annesinin ölüm yıl dönümüne kusursuz şekilde hazırlanmaktadır. Bu, evdeki herkes için önemli bir gündür; Hikmet suçluluk ve pişmanlıkla boğuşurken, çocukları da geçmişi hatırlar. Safiye, Han ve Gülben anneleri için değil, aslında kendi çocuklukları için yas tutmaktadır. Memduh ve Han açığa çıkan bir sır yüzünden yine karşı karşıya gelir. Han sorunlardan bir süre uzaklaşmak için İnci’ye bir sürpriz hazırlar ancak beklediği tepkiyi alamaz. İnci’nin tek derdi Han’ın kendisinden gizlediklerini öğrenmektir. İkilinin arasındaki sular durulur gibi olduğu bir anda Ege’den gelen telefon ortalığı tekrar karıştırır. Han bütün karmaşaya son vermek için gözünü karartıp harekete geçer.

MASUMLAR APARTMANI KONUSU NEDİR?

Safiye (Ezgi Mola) ve Gülben (Merve Dizdar) yaşamı takıntılarla dolu iki kız kardeştir. Kardeşleri Han (Birkan Sokullu) ise hasta babalarının da bulunduğu bu aileyle dünya arasındaki tek gerçek bağlantıdır. Han’ın tüm hayat amacı iş ve ev arasında mekik dokuyarak bu aileyi ayakta tutmaktır. Ancak Han’ın dünyası İnci’yi (Farah Zeynep Abdullah) gördüğü anda değişecek, aşk; Han’ı ilk defa kendi mutluluğunun peşinden koşturacaktır. Her günü diken üstünde geçiren Derenoğlu ailesi, İnci’nin gelişiyle birlikte daha da kontrolden çıkacaktır.

<p>HDP Esenyurt ilçe binasında asılı, terör örgütü PKK elebaşı Abdullah Öcalan'ın afiş ve posterleri

HDP binasına baskın

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Haftanın yalanları

En kötü yıl gerçekten 2020 mi? Bilim insanları, 536 yılına işaret ediyor