• $9,289
  • €10,7716
  • 527.928
  • 1409.56
30 Eylül 2020 Çarşamba 09:32 | Son Güncelleme:

Masumlar Apartmanı 3. bölümde neler oldu? Masumlar Apartmanı 4. bölüm fragmanı yayında!

Masumlar Apartmanı 3. bölümde neler oldu" Masumlar Apartmanı 4. bölüm fragmanı yayında!

Masumlar Apartmanı 4. bölüm fragmanı yayında! Masumlar Apartmanı 3. bölümü ile TRT 1 ekranlarında izleyici karşısında. Hikayesi “Madalyonun içi” romanından esinlenerek hazırlanan Masumlar Apartmanı yayınlandığı ilk bölümden itibaren dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Başrollerini Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola, Merve Dizdar ve Alper Saldıran'ın paylaştığı dizi sosyal medyada da büyük yankı uyandırdı.

TRT 1 ekranlarında yayın hayatına başlayan Masumlar Apartmanı dizisi büyük beğeni topladı. Başrollerini Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola, Merve Dizdar ve Alper Saldıran’ın paylaştığı Masumlar Apartmanı dizisi 29 Eylül Pazartesi akşamı yayınlanan 3. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Hikayesi “Madalyonun içi” romanından esinlenerek hazırlanan Masumlar Apartmanı dizisinin yönetmen koltuğunda Çağrı Lostuvalı oturuyor. İşte Masumlar Apartmanı 4. bölüm fragmanı ve 3. bölüm özeti...

MASUMLAR APARTMANI 4. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Masumlar Apartmanı yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Aşağıdaki linke tıklayarak fragmanı seyredebilirsiniz.

YENİ BÖLÜM FRAGMANINI SEYRETMEK İÇİN TIKLAYIN

MASUMLAR APARTMANI 3. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!

MASUMLAR APARTMANI 3. BÖLÜM ÖZETİ

İnci’yi odada kardeşiyle uyurken gören Safiye deliye döner ve onu cezalandırmak için hemen harekete geçer. İnci’nin dedesiyle ilişkisi büyük yara alır. Aşkı ve dedesi arasında kalan İnci’yi zor bir karar beklemektedir. Öte yandan İnci’nin evlerine girmesini hazmedemeyen Safiye, temizlik işini tehlikeli bir boyuta vardırır. Uygar’ın yapacağı son hamle ise İnci’yi daha da zor durumda bırakacaktır.

MASUMLAR APARTMANI OYUNCULARI KİMLER?

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisi oyuncu kadrosunda Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola, Merve Dizdar, Alper Saldıran, Mert Asutay, Açelya Devrim Yılhan, Esra Ruşan ve Enes Demirkapı yer alıyor. 

<p>İstanbul Altınbaş Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Eray Güçlüer, terör örgütü DHKP-C operasyonuna i

Kılıçdaroğlu'nun iddiası yeniden gündemde

Fenerbahçe, Trabzon'a ayak bastı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (16 Ekim 2021)

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Angela Merkel ortak basın toplantısı düzenledi