• $7,3885
  • €8,9651
  • 440.395
  • 1541.86
06 Ocak 2021 Çarşamba 10:47 | Son Güncelleme:

Masumlar Apartmanı 17. bölüm fragmanı izle! Safiye kendini kaybediyor...

Masumlar Apartmanı 17. bölüm fragmanı izle! Safiye kendini kaybediyor...

Salı günlerinin sevilen dizisi Masumlar Apartmanı 17. bölüm fragmanı yayınlandı! Başrollerini Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola, Merve Dizdar'ın paylaştığı Masumlar Apartmanı yılbaşı nedeniyle bu hafta izleyici karşısına çıkamadı. İşte 12 Ocak Salı günü yayınlanacak Masumlar Apartmanı'nın 17. bölüm fragmanı...

Masumlar Apartmanı dizisi salı akşamlarının vazgeçilmez yapımları arasında yer alıyor. 12 Ocak Salı günü yeni bölümüyle izleyici karşısına çıkacak Masumlar Apartmanı 17. bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanda Safiye sinirlerine hâkim olamayıp kendisine zarar verirken Han evi terk ediyor. Öte yandan Naci ile Safiye arasındaki yaşanan olayların nereye gideceği her geçen gün biraz daha fazla merak ediliyor.

MASUMLAR APARTMANI 17. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI!

TRT 1’in sevilen dizisi Masumlar Apartmanı yılbaşı nedeniyle 1 hafta ekranlara ara verdi. 12 Ocak Salı akşamı yeni bölümüyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Masumlar Apartmanı 17. bölüm fragmanı yayınlandı. İşte gelecek bölümde yaşanacaklar...


MASUMLAR APARTMANI 16. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Safiye, Naci’nin mesajı görüp görmediği endişesiyle kıvranırken, Naci ise bambaşka bir sıkıntı içindedir. Eski eşi Gülru’nun çıkıp gelmesi tüm dengesini sarsmıştır. Gülben ise ablasındaki değişime tanık olmaktan mutlu, küçük müdahalelerle Safiye ve Naci’yi bir araya getirmek için çabalamaktadır. Tam başarıya ulaştığını düşünürken ortaya çıkan bir yabancı, Safiye’nin tüm dünyasını yıkacak bir sırrı öğrenmesine neden olur.

Ege’nin Haluk’u eve getirmesi, İnci’nin duygularını altüst eder. İnci, Ege ve dedesine belki de bugüne kadar hiç göstermediği bir tepkiyi gösterir. Han ve İnci, bütün bu olayların üstüne radikal bir karar alırlar. 

<p><span>İstanbul Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü Ekipleri HDP Binası'na 6 saatlik

Kandil değil HDP binası

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Mehmetçik yeni kamuflajlarıyla görev başında

Mutfakta işinizi yarayacak pratik bilgiler! Yumurtayı pişirirken içine buz atarsanız...