• $8,754
  • €10,3906
  • 495.67
  • 1391.06
11 Aralık 2020 Cuma 01:00 | Son Güncelleme:

Masumlar Apartmanı 14. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Masumlar Apartmanı 13. son bölümde neler oldu?

Masumlar Apartmanı 14. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Masumlar Apartmanı 13. son bölümde neler oldu"

Masumlar Apartmanı dizisi bu akşam 13. son bölümüyle izleyicisinin karşısına çıktı. Başrollerini Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola, Merve Dizdar'ın paylaştığı Masumlar Apartmanı'nın yeni bölüm fragmanında nefes kesen anlar yaşandı. Heyecanla beklenen Masumlar Apartmanı 14. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte tüm merak edilenler..

TRT1'in reyting rekorları kıran dizisi Masumlar Apartmanı'nda bu hafta yine heyecanlı dakikalar yaşandı. Gülseren Budayıcıoğlu'nun Madalyonun İçi romanından uyarlanan Masumlar Apartmanı izleyicisini ekrana kilitlemeye devam ediyor. Yeni bölümde, Esra'yı iterek yaralanmasına neden olan Gülben, karakolda ifade verdikten sonra yıllardır idrarını kaçırdığı çarşafların atıldığı çöp evi ateşe vererek hayatıyla ilgili önemli bir adım atıyor. 

MASUMLAR APARTMANI 14. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

MASUMLAR APARTMANI 13. SON BÖLÜM İZLE

MASUMLAR APARTMANI YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Yayımlanan yeni bölüm fragmanında, Gülben'in gözaltına alınmasının ardından Han suçluluk duygusuna kapılır. Diğer yandan Han'ın bulduğu fotoğraf, Naci'ye karşı yeni şeylerin işaretidir. Artık geçmişini silmenin zamanı geldiğini düşünen Gülben, kendi hayatını da tehlikeye atar.

MASUMLAR APARTMANI KONUSU NEDİR?

Gerçek bir hayat hikayesi olan “Masumlar Apartmanı“, Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun “Madalyonun içi” romanından esinlenerek hazırlandı.

Korumacı dedesi ve erkek kardeşiyle birlikte yaşayan İnci’nin hayatı (Farah Zeynep Abdullah), yaptığı bir kazayla değişecektir. İnci’nin karışacağı kazada onu Han (Birkan Sokullu) ve büyük sırlarla dolu ailesi beklemektedir. Han’ın yaşamı takıntılarla dolu olan ablaları Safiye (Ezgi Mola) ve Gülben’in (Merve Dizdar) en büyük korkusu ise kardeşlerini kaybetmektir. “Aşk”, İnci ve Han’ın her şeye rağmen birbirlerinden kopmasına engel olacak mıdır?

MASUMLAR APARTMANI OYUNCULARI KİMLER?

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisi oyuncu kadrosunda Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola, Merve Dizdar, Alper Saldıran, Mert Asutay, Açelya Devrim Yılhan, Esra Ruşan ve Enes Demirkapı yer alıyor. 

<p>Başkan Recep Tayyip Erdoğan, Antalya Diplomasi Forumunun açılışında konuştu. Erdoğan, 'Vizyoner b

Başkan Erdoğan'dan dünyaya diplomasi mesajı

Ordu Çevre Yolu Projesi'ndeki Terzili Tüneli'nde ışık görüldü

Farkındalık oluşturmak için koronavirüs aşısı olmaya bu kostümle gitti

Haftanın Fotoğrafları (12 Mayıs - 18 Haziran 2021)