• $8,2008
  • €9,7737
  • 458.358
  • 1393.24
25 Şubat 2021 Perşembe 14:45 | Son Güncelleme:

Masumiyet'in İlker'i Serkay Tütüncü'den güldüren paylaşım: Linçleri böyle kucaklıyorum

Masumiyet'in İlker'i Serkay Tütüncü'den güldüren paylaşım: Linçleri böyle kucaklıyorum

Fox TV'de yayın hayatına yeni başlayan Masumiyet dizisi önceki akşam ilk bölümü ile izleyicinin beğenisine sunuldu. Mehmet Aslantuğ, Hülya Avşar ve Deniz Çakır gibi ünlü isimlerin rol aldığı Masumiyet dizisinde İlker karakterine hayat veren Serkay Tütüncü ilk bölümün yayınlanmasının ardından yaptığı paylaşımla herkesi güldürdü. 'linçleri böyle kucaklıyorum' diyerek kollarını açıp poz veren Serkay Tütüncü sosyal medyada konuşuldu.

Başrollerinde Deniz Çakır, Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ, Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan'ın rol aldığı Masumiyet dizisi önceki akşam ilk bölümü ile ekrana getirildi. Fox TV'de yayınlanan Masumiyet büyük bir ilgiyle takip edildi. Serkay Tütüncü'nün hayat verdiği İlker karakteri başkasıyla evlenmek üzereyken Ela ile de yasak aşk yaşar.

Beklenmedik olayların geliştiği dizide İlker karakteri sosyal medyada sert dille eleştirildi. Serkay Tütüncü, hayat verdiği İlker karakterinin eleştirilmesi üzerine herkesi güldüren bir paylaşımda bulundu.

Serkay Tütüncü, canlandırdığı İlker karakterinden ötürü kendisine gelen tepkilere "Linçleri böyle kucaklıyorum" paylaşımı yaptı.

<p>Koronavirüs salgınının uzun süredir kontrolden çıkmış olduğu ABD'de son durum ne? Aşılama süreci

ABD'de koronavirüs salgınında son durum

Beşiktaş, Erzurum'a ayak bastı

Zonguldak'ta dereden akan çamurlu su denizin rengini değiştirdi

Nisan ayında yağan kar Domaniç Dağları'nı beyaza bürüdü