• $8,3505
  • €10,1839
  • 501.621
  • 1461.44
30 Nisan 2021 Cuma 10:52 | Son Güncelleme:

Masumiyet'in Ela'sı İlayda Alişan'dan dublör itirafı! 'Can güvenliğimi tehlikeye atmıyorum'

Masumiyet'in Ela'sı İlayda Alişan'dan dublör itirafı! 'Can güvenliğimi tehlikeye atmıyorum'

Başrollerinde Hülya Avşar, Deniz Çakır, Mehmet Aslantuğ ve Serkay Tütüncü gibi isimlerin rol aldığı Masumiyet dizisinde hayat verdiği Ela karakteri ile adından söz ettiren güzel oyuncu İlayda Alişan, Nişantaşı'nda görüntülendi. Zor sahnelerde dublör kullandığını açıklayan Alişan, 'Can güvenliğimin tehlikeye gireceği sahnelerde dublör kullanıyorum. Masumiyet'in ilk bölümünde de kullandım. Arabadan atılma sahnesinde dublör kullanıldı' dedi.

Fox TV'nin sevilen yapımlarından olan başrollerinde Hülya Avşar, Deniz Çakır, Mehmet Aslantuğ ve Serkay Tütüncü'nün rol aldığı Masumiyet'in Ela'sı İlayda Alişan, tam kapanmadan önce Nişantaşı'nda objektiflere takıldı.

Basın mensupları ile sohbet etmeyi ihmal etmeyen başarılı oyuncu İlayda Alişan, setteki çalışma ortamıyla ilgili sorulan soruya 'Çok üşüdüğümüz zamanlar oluyor ama onun dışında çok güzel bir set ortamımız var.' yanıtını verdi.

'Zorluk derecesi yüksek sahnelerde dublör kullanıyor musunuz?' sorusuna da yanıt veren İlayda Alişan, şu ifadeleri kullandı:

'CAN GÜVENLİĞİMİ TEHLİKEYE ATMIYORUM'

'Tabii ki. Can güvenliğimin tehlikeye gireceği sahnelerde dublör kullanıyorum. Masumiyet'in ilk bölümünde de kullandım. Arabadan atılma sahnesinde dublör kullanıldı.'

<p><b >KADEMEL<b >İ <b >NORMALLE<b >ŞME DÖ<b >NEM<b >İ / 17 MAYIS –

Kademeli normalleşme sürecinde vaka sayıları düşmeye devam eder mi?

Ayvalık'ın kırmızı mercanları keşfedilmeyi bekliyor

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (18 Mayıs 2021)

Arjantin'de ''İsrail'i kınama, Filistin ile dayanışma'' gösterisi düzenlendi