• $7,1694
  • €8,726
  • 414.228
  • 1483.02
18 Şubat 2021 Perşembe 12:19 | Son Güncelleme:

Masumiyet setinde büyük kriz... Deniz Çakır'ın karavan kaprisine oyunculardan tepki!

Masumiyet setinde büyük kriz... Deniz Çakır'ın karavan kaprisine oyunculardan tepki!

Masumiyet dizisi ile ekranlara dönmeye hazırlanan Deniz Çakır, kaprisleri ile gündeme geldi. Hülya Avşar ve Mehmet Aslantuğ ile başrolleri paylaşan Deniz Çakır, sette kriz çıkardı. Genç oyuncular İlayda Alişan ve Serkay Tütüncü'nün karavanlarının kendi karavanından büyük olduğunu söyledi ve kriz çıkardı. Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan'ın karavanına yerleşen Deniz Çakır'ı gören genç oyuncular iddialara göre tepki gösterdi.

Başrollerinde Hülya Avşar, Deniz Çakır, Mehmet Aslantuğ, Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan'ın rol aldığı Masumiyet dizisi izleyenler tarafından merakla bekleniyor. Ancak dizi senaryosu ile değil sette yaşanan krizle gündeme geldi.

İddialara göre Deniz Çakır karavanını küçük buldu ve ekipten aracının değişmesini talep etti.

Pandemi dolayısıyla büyük bir yoğunluk içine giren karavan şirketlerinden olumlu cevap alınamadı ve Çakır'ın isteği yerine getirilmedi.

Serkay Tütüncü ile İlayda Alişan'ın beraber kullandığı karavanın daha büyük olduğunu gören Deniz Çakır iddialara göre araca el koydu ve eşyalarını taşıdı.

Sete gelen genç oyuncuların durumu görünce ekipten müdahale etmelerini istedi. Deniz Çakır, karavanda kalırken genç oyuncular daha küçük bir karavana yönlendirildi.

<p>İstanbul Esenler'de bir binada çıkan yangında mahsur kalan 4 çocuk vatandaşların açtığı battaniye

Esenler'de yangında mahsur kalan 4 çocuğu pencereden attılar

Bitlis'te metrelerce yükseklikteki karla zorlu mücadele böyle görüntülendi

Karlı ve sisli hava Yıldız Göleti'ne estetik kattı

Kars'ın asırlık abideleri minyatüre dönüştü