• $7,3563
  • €8,8965
  • 410.103
  • 1528.82
22 Şubat 2021 Pazartesi 15:48 | Son Güncelleme:

Masumiyet dizisi ile ekranlara dönecek olan İlayda Alişan gerçek mesleği ile şaşırttı!

Masumiyet dizisi ile ekranlara dönecek olan İlayda Alişan gerçek mesleği ile şaşırttı!

Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ ve Deniz Çakır'ın başrollerini paylaştığı 'Masumiyet' dizisi, 24 Şubat Çarşamba akşamı ilk bölümüyle ekrana gelecek. Birçok dizi ve filmde yer alan başarılı oyuncu İlayda Alişan, yeni dizisi Masumiyet'te, Aylin karakterini canlandıracak. Kendisini birçok yapımda gördüğümüz güzel oyuncunun asıl mesleği ise yeni öğrenildi.

'Çukur', 'Şampiyon', 'Serçe Sarayı' ve 'Gönül Hırsızı' gibi projelerden tanıdığımız İlayda Alişan, Masumiyet dizisiyle tekrar ekranlara dönüş yapacak. Masumiyet dizisi ile tekrara ekranlara dönecek olan güzel oyuncunun özel hayatı da merak konusu olmuştu. Geniş bir hayran kitlesine sahip güzel oyuncunun asıl mesleği ise şaşırttı.

Oyunculuk hayatına reklam filmlerinde oynayarak başlayan Dilara Alişan'ın asıl mesleği modacılık. İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde eğitim gören güzel oyuncu, Moda Tasarımı bölümünden mezun.

İlayda Alişan'ın hayatının dönüm noktası; babasının arkadaşının habersiz bir şekilde kendisini ajansına kayıt etmesi ile birlikte küçük yaşlardan itibaren oyunculuğa başlamasıymış.

<p>'Yıl 1908... Osmanlı topraklarında ikinci Meşrutiyet ilan edilmişti ve Meclis'i Mebusan o günkü a

Bunlar kimin milletvekili?

Düzce'de altyapı çalışması sırasında şans eseri bulundu!

Her yerde uyuyabilen vurdum duymaz insanlar

Endonezya'nın Sinabung Yanardağı'nda hareketlilik