• $7,3735
  • €8,968
  • 443.721
  • 1575.65
06 Ocak 2021 Çarşamba 09:33 | Son Güncelleme:

Masum 290. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Masum 290. bölüm izle!

Masum 290. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı" Masum 290. bölüm izle!

Kanal 7'nin sevilen ve ilgi ile izlenen dizisi Masum bugün 290. bölümüyle izleyicisinin karşısına çıkacak. Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

Masum yeni bölümüyle izleyicisinin karşısına çıkacak. Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum hafta içi 15:20, hafta sonu ise 16:00'da Kanal 7 ekranlarında ekrana geliyor. Masum 5 Ocak Salı 290. bölümde neler olacak? Masum 290. yeni bölüm fragmanı geldi mi? gibi soruların yanıtları merak konusu oldu.  

MASUM 5 OCAK SALI 289. BÖLÜM İZLE

MASUM 289. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Pari ve çocuklar komşuları Savita’nın kedisini kaybeder. Kokila Savita’nın diline düşmemek için her yerde kediyi arar. Kedinin kaybolmasında payı olan Pari Urmila’yı arayıp ondan kedinin benzerini bulmasını ister. Urmila bulduğu kediyi getirdiğinde Pari onu Savita’ya verir. Savita onun kendi kedisi olmadığını anladığında ortalığı ayağa kaldırır. Fakat Pari’ye çok güvenen Kokila onun yalan söylemediğini söyleyerek Savita’yı geri püskürtmeye çalışır. Pari’nin oyunu devam edecek mi?

MASUM 290. YENİ BÖLÜM FRAGMANI GELDİ Mİ?

Masum 290. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yeni bölüm fragmanı gelir gelmez haberimizin içerisine eklenecektir.

MASUM KONUSU NEDİR?

Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masum oyuncu kadrosu: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

<p>ATV'nin reyting rekorları kıran başrolünde Burak Özçivit'in rol aldığı Kuruluş Osman dizisi Türk

Ahmet Yenilmez 'Kuruluş Osman'ı' anlattı: Demirci Davut'un sahnelerine dikkat edin!

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Beyaza bürünen Horma Kanyonu muhteşem manzaralar sunuyor

Türk mühendisler yaptı! Samur suya indirildi