• $ 6,8627
  • € 7,774
  • 396.959
  • 114809
Haber Hattı
Haber hattı
0530 708 54 54
Bip""/
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
16 Kasım 2019 Cumartesi 07:20 | Son Güncelleme:

Yarışmacı Mustafa kararı öğrenince çılgına döndü! MasterChef'te şok eden dakikalar...

MasterChef yarışma programının 14 Kasım Perşembe günü yayınlanan bölümünde tansiyon yükseldi. Eleme oyunu sırasında yarışmacı Mustafa Aydın elendiğini öğrenince sinirlendi ve şeflere isyan etti. Verilen kararı beğenmeyen yarışmacı stüdyoyu terk etti.

Tv8 ekranlarında yayınlanan MasterChef Türkiye yarışma programının son bölümünde gerilim dolu dakikalar yaşandı. Eleme potasında olan Yasin, Mustafa, Ekin ve Alican elenmemek için kıyasıya mücadele ettiler. Finale Mustafa ve Alican kaldı. Şefler Mustafa Aydın’ın eleme kararını duyurdu ancak Mustafa bu kararı beğenmedi ve şeflere isyan etti.

Mustafa: "Beklemiyordum. Alicanın tabağı benim tabağımdan iyi değildi. Üzgünüm. Gerçekten üzgünüm. Keşke tabak yapamasaydım da gitseydim. Ama burada Alican'ın tabağı hiçbir şekilde benim tabağımın önüne geçemezdi. Ben buna adım gibi eminim. Yeri geldi görsellik dediniz, yeri geldi lezzet dediniz. Burada görselliğe önem vermiyorsanız niye o zaman benden görsel bir şey istediniz. Ben bunu söylüyorum sadece. Keşke buraya başvuru yapmasaydım" sözleri ile şeflere sert çıkışta bulundu.

Mehmet Şef Mustafaya: "Bugüne kadar o giden yarışmacılar gitti. Sen buraya gelene kadar adalet vardı. Bu gece bitti mi?" cevabını verdi ve bu sözlerin ardından Mustafa stüdyoyu terk etti. 

 

 

Ayasofya için tarihi karar! İbadete açıldı

Ayasofya için tarihi karar! İbadete açıldı

Başkan Erdoğan'ın Ayasofya imzası dünya basınında

Başkan Erdoğan'ın Ayasofya imzası dünya basınında

Limonu tuzlayıp başucuna koymanın faydalarına şaşır

Limonu tuzlayıp başucuna koymanın faydalarına şaşıracaksınız!

Türkiye gündeminin öne çıkan başlıkları...

Türkiye gündeminin öne çıkan başlıkları...