• $7,9701
  • €9,4633
  • 487.203
  • 1190.63
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
31 Ağustos 2020 Pazartesi 07:27 | Son Güncelleme:

MasterChef Türkiye'de dün akşam kim elendi? MasterChef'e veda eden isim kim?

MasterChef Türkiye'de dün akşam kim elendi" MasterChef'e veda eden isim kim"

MasterChef Türkiye'de kıyasıya rekabet hız kesmeden devam ediyor. MasterChef'te bu hafta oynanan 3 dokunulmazlık oyununu kaybeden mavi takımdan 6 yarışmacı eleme potasına girdi. Bu isimler bu akşam hayallerine kaldıkları yerden devam etmek için eleme oyunu oynadılar. Eleme adaylarından Uğur, Gülşah, Emir, Berk, Duygu ve Ayyüce iki aşamalı eleme gecesinde ilk olarak yaratıcılık bölümünde karşılaştı.

Nefeslerin tutulduğu MasterChef Türkiye'de bugün eleme heyecanı yaşandı. MasterChef dokunulmazlık oyunu ardından eleme adayı olan 6 yarışmacı belirlendi. MasterChef'te bu hafta oynanan üç dokunulmazlık oyununu da kırmızı takım kazanırken, 6 eleme adayının tamamı mavi takımdan oldu. Eleme adaylarından Uğur, Gülşah, Emir, Berk, Duygu ve Ayyüce iki aşamalı eleme gecesinde ilk olarak yaratıcılık bölümünde karşılaştı. Şeflerin en az beğendiği yemeği hazırlayan 3 yarışmacı Gülşah, Uğur ve Berk olarak açıklandı. Peki, MasterChef Türkiye'de dün akşam kim elendi?

MASTERCHEF'TE KİM ELENDİ?

Eleme adaylarından Uğur, Gülşah, Emir, Berk, Duygu ve Ayyüce iki aşamalı eleme gecesinde ilk olarak yaratıcılık bölümünde karşılaştı. Şeflerin en az beğendiği yemeği hazırlayan 3 yarışmacı Gülşah, Uğur ve Berk olarak açıklandı.

Eleme finalinde karşılaşan bu üç yarışmacıdan Berk İlter'in tabağı en az beğenilen tabak oldu ve genç isim MasterChef'e veda etti.

MASTERCHEF'TE 5. VE 6. ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

MasterChef 2020'de son dokunulmazlık oyununu kazanan Eray Aksungur Berk, Duygu ve Ebru arasından Berk'in ismini vererek 5. eleme adayı olan ismi Berk olduğunu açıkladı.

Mavi takım arasında yapılan ve 6. ismin belirleneceği oylamada Ebru ve Duygu arasında yapılan oylamada en fazla oy alan isim olan Duygu 6. eleme adayı oldu.

ELEME ADAYLARI KİMLER?

Böylelikle bu haftanın 6 eleme adayı da Mavi takımdan çıkmış oldu. Eleme adayı olan isimler; Emir, Ayyüce, Uğur, Gülşah, Berk ve Duygu bu haftanın eleme adayları oldu.

<p>Meteoroloji Genel Müdürlüğü, hafta sonu için hava durumu raporunu yayımladı. Yapılan son hava tah

Meteoroloji açıkladı: Hafta sonu hava nasıl olacak?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Hangi burçları enerjili bir gün bekliyor? 25 Ekim 2020 burç yorumları!

İçişleri Bakanı Soylu, İstanbul'da görev yapan kaymakamlarla görüştü