• $9,6017
 • €11,1246
 • 556.939
 • 1522.04
23 Eylül 2021 Perşembe 09:36 | Son Güncelleme:

MasterChef'te dokunulmazlık oyununu kim kazandı? MasterChef 22 Eylül düelloları kim kazandı?

MasterChef'te dokunulmazlık oyununu kim kazandı" MasterChef 22 Eylül düelloları kim kazandı"

Tv8'in sevilen yemek programı MasterChef'te haftanın ikinci dokunulmazlık yarışı düello şeklinde oynanacak. Her iki takımdan birer yarışmacı karşı karşıya gelerek kendilerinden istenen tek çeşit yemeği yapacak. Bugün yarışmacılar börek çeşitleri için tüm hünerlerini sergileyecek. İzleyiciler bugünkü yarışın kazananını araştırmaya başladı. Peki, MasterChef'te dokunulmazlık oyununu kim kazandı? MasterChef 22 Eylül düelloları kim kazandı?

MasterChef Türkiye'de haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu oynandı. Haftanın ilk takım oyunu dün oynandı ve kazanan kırmızı takım oldu. Kaybeden mavi takım Somer Şef'in imza tabağı olan analı kızlının yeniden yorumlanmasını yaparak bireysel dokunulmazlığı kazanmak için mücadele verdi. Gözler bugünkü dokunulmazlık oyununa çevrildi. Peki, MasterChef'te dokunulmazlık oyununu kim kazandı? MasterChef 22 Eylül düelloları kim kazandı?

MASTERCHEF 22 EYLÜL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

MasterChef'te beşinci haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu, düello şeklinde yapıldı. Düellonun konusu ise börekler idi. Yarışmacıların kura çekimi ile yapacakları börek çeşitleri ve rakipleri belli oldu. Eşleşmeler sonucunda düellolarda yapılacak börekler için farklı süreler verildi. Şefler, hazırlanan böreklerin tadımını yaparak kazanan yarışmacıyı açıkladı. Bir böreğin kazananı olmadığı düellolarda Mavi takım 5-2 skorla dokunulmazlığı kazandı.

DÜN BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

MasterChef'te dokunulmazlığı kaybeden Kırmızı takım yarışmacıları, bireysel dokunulmazlık oyunu oynamak zorunda kaldı. Bu oyunda şefler, yarışmacılara diğer oyunlardan kalan ürünleri verdi. Ve bu ürünlerden 40 dakika için yaratıcı bir yemek yapmalarını istedi. Süre bitiminde ise şeflerin kritik tadımı yaptı. Tadım sonrasında üç başarılı isim açıklandı. Bu isimler Tahsin, Safanur ve Emre idi.

MASTERCHEF İLK ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Bireysel dokunulmazlığın sahibi olan Burcu ilk eleme adayı olarak Mustafa'nın ismini verdi.

İkinci adayı belirlemek için mavi takımda yapılan oylamada Sergen ve Eren'in isimleri yedişer oy aldı. Eşitlik sağlandığı için kaptan Azize eleme adayını belirledi. Azize ise Sergen'i potaya gönderdi. Böylece MasterChef'te bu haftanın ilk eleme adayları Mustafa ve Sergen oldu.

ÜÇÜNCÜ ELEME ADAYI KİM OLDU?

MasterChef'te bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan isim Tahsin oldu. Dokunulmazlığı kazanan Tahsin, üçüncü eleme adayı olarak Emre'yi potaya gönderdi.

 • MasterChef dokunulmazlık oyunu
 • MasterChef düello kim kazandı
 • MasterChef dokunulmazlığı kim kazandı
 • MasterChef eleme adayları kim
 • MasterChef dokunulmazlık 22 eylül
 • MasterChef dün kim kazandı
 • MasterChef bugün kim kazandı
<p>28 Şubat zihniyetinin Türkiye'ye yaşattıklarını hatırlattı. Ayrımcılığın nefret suçu olduğunu vu

“O günler hala hafızamızda”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ankara AKM Millet Bahçesi Açılış Töreni'ne katıldı

Sigara içenler dikkat! Ciğerleri tertemiz yapan besinler

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (28 Ekim 2021)