• $7,8228
  • €9,4308
  • 459.326
  • 1328.83
31 Ekim 2020 Cumartesi 11:48 | Son Güncelleme:

MasterChef'te bu hafta Tanya mı elenecek? Babası ifşa etti!

MasterChef'te bu hafta Tanya mı elenecek" Babası ifşa etti!

MasterChef yarışmasının 11. haftasında kırmızı takım, şimdiye kadar oynanan iki dokunulmazlık oyununu kaybetti. Takımın kaptanı Tanya Kilityalı da Serhat, Emir ve Barbaros'la birlikte eleme adayı oldu. Bu hafta gidecek olan yarışmacının ipucunu ise Tanya'nın babası sosyal medya hesabından verdi.

MasterChef'te 11. haftada mavi takımın kaptanı Özgül ve kırmızı takımın kaptanı Tanya oldu. Kaptan düellosunu alan Tanya, oyuncu değişikliğinde kırmızı takımdan Sefa'yı vererek yerine mavi takımdan Barbaros'u aldı. Son halini alan takımlarını düelloları böylece başlamış oldu. Henüz potaya kalan isimlerden Tanya ve Serhat dışındakiler bilinmezliğini korurken, elenen isim hemen ifşa oldu.

TANYA'NIN BABASI İFŞA ETTİ

Pazar günü ekrana gelecek olan bölümde bir kişinin eleneceği yarışmada veda eden kişi, yarışmacının babasının paylaşımıyla ifşa oldu.

Tanya'nın babası Alkan Kilityalı, sosyal medya hesabından kızının fotoğraflarını yayınlayarak, "Olsun be güzelim 100.000 kişi içinden son 12'ye kalmak bizim için büyük bir gururdu. Kalbimizdesin sen bizim gururumuzsun, sen bizim gerçek şampiyonumuzsun" ifadelerini kullandı.

Masterchef'in Kıbrıslı yarışmacısı Tanya Kilitkayalı'nın babasının bu paylaşımı sonrası Tanya'nın elendiği açığa kavuşmuş oldu.

<p>Mersin'de sokak ortasında başlayan ve bir pastanede devam eden kavgadan korkan 2 çalışan korunmak

Mersin'de ilginç anlar: Kavgadan korkup dolaba saklandılar

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

İşte 2020 yılının en iyi 10 filmi...

WhatsApp yanlış mesaj gönderme tarih oluyor! İşte yeni özellik