• $7,5575
  • €8,9826
  • 473.93
  • 1111.96
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
14 Ağustos 2020 Cuma 21:54 | Son Güncelleme:

MasterChef ana kadro 9. yarışmacısı belli oldu

MasterChef ana kadro 9. yarışmacısı belli oldu

Ekranların uzun soluklu yarışma programı MasterChef tüm heyecanıyla devam ediyor. Yarışmanın son bölümünde ana kadro yarışmacısını belirlemek üzere final turu oynandı.

MasterChef'in 9. ana kadro yarışmacısı belli oldu. Yarışmada ana kadroya girmek için ter döken yarışmacılar ellerinden gelen en iyi performansı göstermeye çalıştı. Kıyasıya mücadelenin yaşandığı bölümde finale Barbaros ve Eray kaldı. 

10 AĞUSTOS MASTERCHEF BİRİNCİSİ BELLİ OLDU

Yarışmanın 10 Ağustos Pazartesi akşamı yayınlanan bölümünde birbirinden heyecanlı isimler ana kadroya girmek için ter döktü. Şefler yarışmacılardan Çerkez tavuğu yapmalarını istedi. Ellerinden gelen en iyi performansı göstermeye çalışan yarışmacılar zaman zaman zorlu dakikalar yaşadı. Tabağı beğenilen ve bir üst eleme turuna katılan 6 isim Barbaros, Eray, Çağla, Tanya, Arem ve Ebru oldu. 

Gecenin ikinci turunda 6 yarışmacıdan deniz ürünleri ile kendi tercihlerine göre bir yemek yapmaları istendi. Deniz ürünlerinde üçüncü olan isim Tanya oldu. Finale kalan başarılı iki tabak Eray ve Barbaros'un tabakları oldu. Şefler ikili arasından Barbaros'u seçti. Böylece MasterChef ana kadro 9. yarışmacısı Barbaros Yoloğlu oldu.

<p>Afyonkarahisar'ın Emirdağ ilçesinde, akaryakıt istasyonu çalışanı 54 yaşındaki Tunay Çıldır, daha

Akaryakıt istasyonunda dehşet anları: Tartıştığı görevliye otomobiliyle çarptı

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Sosyal medyayı sallamışlardı! İnşaat malzemeleriyle defile yapan işçilere oyunculuk teklif edildi

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, gazi ve gazi yakınlarıyla bir araya geldi