• $7,8688
  • €9,4381
  • 446.268
  • 1328.73
16 Kasım 2020 Pazartesi 10:56 | Son Güncelleme:

MasterChef 15 Kasım kim elendi? MasterChef'te dün kim elendi?

MasterChef 15 Kasım kim elendi" MasterChef'te dün kim elendi"

MasterChef'te 3. eleme adayının kim olduğu ve 15 Katsım akşamı kimin elendiği merak konusu oldu. MasterChef'i yakından takip eden izleyiciler bu akşam yarışmaya kimin veda edeceğini heyecanla bekliyor. Bugüne kadar oynanan takımlar arası dokunulmazlık yarışının galibi mavi takım olmuştu. Eleme potasına giden isimler kırmızı takımdan belirlendi. Peki, MasterChef'te 3. eleme adayı kim oldu?

MasterChef Türkiye'de yarışma heyecanı devam ediyor. Haftanın 2 dokunulmazlık oyunun geride kaldığı MasterChef'te bugün takımlar arası 3. oyun oynanacak. Haftanın ilk oyunlarını kazanan takım Esra'nın kaptanlığındaki mavi takım olmuştu. İki eleme adayı ise kırmızı takımdan çıktı. Peki, MasterChef'te 3. eleme adayı kim oldu? MasterChef 15 Kasım kim elendi? 

MASTERCHEF 3. ELEME ADAYI KİM OLDU?

MasterChef'te 3. eleme adayı henüz belli olmadı. Bugün oynanan dokunulmazlık yarışının kaybedeni bu kez mavi takım oldu. Mavi takımla oynanan bireysel dokunulmazlık oyununda yarışmacılardan Mehmet Şefin tabağının yapılması istendi. Mehmet Şefin tabağına en yakın tabak çıkararak bireysel dokunulmazlığı alan yarışmacı Serhat oldu.

Takım oylamasından sonra 3. eleme adayı Esra oldu.

MASTERCHEF 15 KASIM KİM ELENDİ?

Danilo Şefin tabağına en yakın tabağı yapan isim Eray oldu. Son ikiye kalan isimler Esra ve Barbaros oldu. Ancak, MasterChef'te bu hafta elenen isim Esra oldu.

MASTERCHEF ELEME ADAYLARI

Haftanın ilk eleme adayı Barbaros oldu. Potaya giden 2. isim ise Eray oldu. Üçüncü eleme adayı Esra oldu.

<p>Fransa'da tepkilere neden olan, güvenlik güçlerinin görüntülerinin yayımlanmasını yasaklayan güve

Fransa'da sokaklar savaş yeri

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Yer siyah gök beyaz! Beşiktaş, zafer sarhoşu

Kadıköy'de ortalık böyle karıştı! Kare kare o anlar...