• $7,4126
  • €9,0363
  • 441.833
  • 1542.45
12 Eylül 2020 Cumartesi 22:43 | Son Güncelleme:

9 Eylül MasterChef'te dokunulmazlığı kazanan takım belli oldu

9 Eylül MasterChef'te dokunulmazlığı kazanan takım belli oldu

MasterChef'te kırmızı ve mavi takım haftanın 2. dokunulmazlık oyunu ile karşı karşıya geldi. İkinci eleme oyunu ile karşı karşıya gelen yarışmacılar kozlarını paylaştı.

MasterChef Türkiye 9 Eylül Çarşamba akşamı yayınlanan bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Yarışmanın önceki bölümlerinde Mehmet Şef ile Furkan arasında ufak bir gerginlik yaşanmış ve Furkan stüdyoyu ağlayarak terk etmişti. 

2. DOKUNULMAZLIĞI HANGİ TAKIM KAZANDI?

MasterChef Türkiye’nin 9 Eylül Çarşamba akşamı yayınlanan haftanın 2. dokunulmazlık oyununda mavi takım ve kırmızı takım karşı karşıya geldi.  Menüde İtalya mutfağına özel başlangıç, makarna, ana yemek, garnitür ve tatlı 5 adet tarif yapmaları istendi. Şefler tadımı yaptıktan sonra kazanan tarafı açıkladı. MasterChef'te 2. dokunulmazlık oyununun galibi kırmızı takım oldu.

BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞIN GALİBİ AÇIKLANDI

Dokunulmazlığı kaybeden mavi takım yarışmacıları arasında bireysel dokunulmazlık oyunu oynandı. Mehmet Şef yarışmacılardan Dana Fileto yapmalarını istedi. Yarışmacılar dokunulmazlığı kazanmak için ellerinden gelen en iyi performansı gösterdi. Finale Berker ve Emir kaldı. Günün sonunda bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan isim Emir oldu.

ELEME ADAYLARI BELLİ OLDU

Bireysel dokunulmazlığı Emir kazandı ve ilk eleme adayını da o belirledi. Emir 3. eleme adayı olarak Ebru'nun ismini söyledi. Daha sonra mavi takım yarışmacıları arasında oylama yapıldı. Zaman zaman tartışmaların yaşandığı ve tansiyonun yükseldiği oylamada en çok oyu elen isim Ayyüce oldu. Böylece Ayyüce ve Ebru 3. ve 4. eleme adayı oldular.

<p>Merakla beklenen Bayraktar AKINCI Taarruzî İnsansız Hava Aracının (TİHA) 3'üncü prototipine PT-3ü

Selçuk Bayraktar bu sözlerle paylaştı: Yuvadan uçmadan önce son selfie

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Gaziantep'te tır kazası! Yol trafiğe kapandı

Doğada yaptığı yemeklerle kentleri tanıtıyor