• $7,491
  • €9,0731
  • 442.806
  • 1517.18
04 Aralık 2020 Cuma 00:22 | Son Güncelleme:

MasterChef yarışmacıları sezon başından bu yana kaç kilo aldıklarını açıkladı

MasterChef yarışmacıları sezon başından bu yana kaç kilo aldıklarını açıkladı

Tv8 ekranlarının sevilen yarışma programı MasterChef Türkiye'nin son bölümünde eğlenceli dakikalar yaşandı. Yarışmacılar sezon başından bu yana kaç kilo aldıklarını açıkladı. Bazı yarışmacılar formunu korumayı başarsa da MasterChef hemen hemen hepsine kilo aldırdı.

Televizyon ekranlarının başarılı yarışma programı MasterChef Türkiye’nin son bölümünde yapılan itiraflar eğlence dolu dakikalara neden oldu. Yarışmanın jürilerinden Mehmet Yalçınkaya yarışmacılara bu sezonun başından bu yana kaç kilo aldıklarını sordu. Bazı yarışmacılar kilo almadıklarını iddia ederken, birçoğu aldığı kilolardan muzdarip oldu.

Sefa sezon başından beri 12 kilo aldığını söyledi. Şeflerin karşısına ilk kez çıktığında 79 kilo olduğunu söyleyen Sefa ve şu an 91 kiloya çıktığını dile getirdi. Emir kilo almadığını söylese de takım arkadaşlarını bu duruma inandırmakta zorluk çekti. Mehmet Şef ile Eray arasında yaşanan diyalog ise stüdyoyu kırdı geçirdi. Eray’ın en az ben yiyorum sözleri Mehmet Şef tarafından alaya alındı.

<p>Bildiğiniz tüm futbol programlarını unutun. Futbolu Bilen “Var” 360 ekranlarında ezbe

Futbolu Bilen “Var” ile taraftarın sesi stüdyoya gelecek

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Başkan Erdoğan, Milli Saraylar Resim Müzesi Açılış Programı'na katıldı

Milli curlingciler köy çocuklarının ''Kars Çayı'nda curling keyfi''ne ortak oldu