• $8,3465
  • €9,6728
  • 504.287
  • 1112.37
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
13 Ekim 2020 Salı 07:21 | Son Güncelleme:

MasterChef Walison neden yok, elendi mi? MasterChef Walison Fonseca kimdir?

MasterChef Walison neden yok, elendi mi" MasterChef Walison Fonseca kimdir"

MasterChef Türkiye'de heyecan dolu bir hafta bugün başladı. Takımların yeniden belirlendiği Pazartesi günü yarışmacılar mavi takımın kaptanı olmak için kıyasıya mücadele etti. Takımlar bu hafta eşit sayıda olacak. Geçen hafta elenen yarışmacı sonrasında kalan 14 kişi mücadeleye devam edecek. Peki, MasterChef'te kim elendi? MasterChef Walison neden yok, elendi mi?

MasterChef Türkiye'de kıyasıya rekabet devam ediyor. Türkçe telaffuzu ve sempatik tavırları ile izleyicilerin sevgisini kazanan Brezilyalı yarışmacı Walison'un olmaması dikkatleri çekti. İzleyicileri Walison'un neden yarışmadığını, elenip elenmediğini araştırıyor. Peki, MasterChef Walison neden yok, elendi mi? MasterChef Walison Fonseca kimdir?

MASTERCHEF WALISON NEDEN YOK?

MasterChef yarışmacısı Brezilyalı Walison Fonseca, geçtiğimiz hafta yarışmaya veda eden isim oldu. 3'lü eleme yarışında Ebru ve Sefa ile yarışan Walison en zayıf tabağı çıkaran yarışmacı olarak elendi.

MASTERCHEF WALISON KİMDİR?

Santos Sao Paulo doğumlu 35 yaşındaki Walison, 18 yıl boyunca oyunculuk ve modellik üzerine uluslararası alanda başarılı işler yapmış; Meksika, ABD (Miami, NYC, Los Angeles),İtalya (Milano),Kore olmak üzere dörtten fazla ülkede yaşamıştır. Melisa Pınar ile evli olan Walison Fonseca’nın, 11 yaşında "Amaya" adında da bir çocuğu vardır.

Portekizce, İngilizce, İspanyolca, İtalyanca ve orta düzeyde Türkçe olmak üzere beş dil bilen Walison kendisini ve Türkiye'ye gelme hikayesini şu şekilde ifade etmektedir:

"Dünyada uzun yıllar sonra Malta adasında bir işim vardı ve bu işten sonra Türkiye'yi tanımaya ilgi duydum. Kısa süre sonra İstanbul'a aşık oldum ve burada yaşamaya karar verdim. Türk kültürünü seviyorum çünkü burada kendimi evimde hissediyorum."

<p>İzmir'in Seferihisar ilçesi açıklarındaki 6,6 büyüklüğündeki depremde Bayraklı ilçesinde yıkılan

Halim Sarı 26 saat sonra enkazdan kurtarıldı

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Mavi Balina-2020 Davet Tatbikatı başladı

Ülkelerin ilginç deprem efsaneleri