• $7,4165
  • €9,0095
  • 443.151
  • 1540.21
04 Kasım 2020 Çarşamba 09:39 | Son Güncelleme:

MasterChef Uğur Yılmaz Deniz nereli? MasterChef Uğur kimdir, kaç yaşında?

MasterChef Uğur Yılmaz Deniz nereli" MasterChef Uğur kimdir, kaç yaşında"

MasterChef Türkiye'de 12. haftada ödül oyunu oynandı. 25 bin TL'lik ödül oyununun kazananı Uğur Yılmaz Deniz oldu. MasterChef Uğur kimdir, kaç yaşında? MasterChef Uğur Yılmaz Deniz nereli? gibi soruların yanıtları araştırılmaya başlandı. Uğur Yılmaz 26 yaşındadır ve aslen Antalyalıdır. Aşçılığa çok severek başlamadığını fakat öğrendikçe ilgisinin arttığını söyleyen Uğur Yılmaz Deniz, ilk iş tecrübesini küçük bir restoranda yaşamıştır.

Bugün oynanan 25 bin TL'lik ödül oyununun kazananı Uğur Yılmaz Deniz oldu. Ödül oyununun ardından MasterChef Uğur kimdir, kaç yaşında? MasterChef Uğur Yılmaz Deniz nereli? gibi soruların yanıtları merak konusu oldu. MasterChef Uğur Yılmaz Deniz 26 yaşında ve yarışmaya Antalya'dan katılıyor.  

MASTERCHEF UĞUR KİMDİR?

MasterChef 2020 yarışmacısı Uğur Yılmaz 26 yaşındadır ve aslen Antalyalıdır. Aşçılığa çok severek başlamadığını fakat öğrendikçe ilgisinin arttığını söyleyen Uğur Yılmaz Deniz, ilk iş tecrübesini küçük bir restoranda yaşamıştır. Her gün öğrendiği bilgilere yenilerini ekledikçe kendini geliştirdiğini fark eden Uğur, çalıştığı yerden ayrılıp İl Riccio Bodrum’da çalışmaya başlamıştır. Orada 7 İtalyan şef ile birlikte çalışma şansını yakaladığını ifade eden Deniz, iş hayatına cruise gemisi olan Mein Schiff 2’de devam ederek tecrübelerine bir yenisini daha eklemiştir.

6 aylık serüvenin ardından Türkiye’ye dönen Uğur Yılmaz Deniz, Kıbrıs Elexus Hotel’de işe başlamış fakat orada bilgilerinin köreldiğini fark eden Deniz, Katar’da çalışmaya karar vererek 2 sene boyunca orada aktif olarak mesleğini icra etmiştir.

<p>EGE'DE TÜRKİYE'NİN HAKLILIĞI ÇOK AÇIKTIR'</p><p>'Adına Egeler denilen, aslında bizim Adala

'Ege'de Türkiye'nin haklılığı çok açıktır'

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Beş asırlık Tarihi Maraş Çarşısı'nın dış cephesi yenileniyor

Yüksek Hızlı Tren testlerini yapan tren Sivas'a geldi