• $7,4126
  • €9,0363
  • 441.833
  • 1542.45
23 Aralık 2020 Çarşamba 19:09 | Son Güncelleme:

MasterChef'de elemeye kalan iki isim kim? Eleme potasında kimler var?

MasterChef'de elemeye kalan iki isim kim" Eleme potasında kimler var"

MasterChef Türkiye 2020 büyük finale doğru adım adım ilerlerken haftanın ilk iki eleme adayı belli oldu. 22 Aralık Salı günü programda şef ceketlerini giyen 3 yarışmacıdan haftanın 2. eleme adayı açıklandı. İşte MasterChef Türkiye'nin 22 Aralık akşamı ekranlara gelen son bölümde yaşananlar...


MasterChef Türkiye 2020 yarışma programında bugün ikinci eleme adayı belirlendi. 22 Aralık 127. bölümü ile ekrana gelen MasterChef Türkiye'de heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Dün yapılan yarışma ile birlikte gecenin sonunda en düşük puanı alan yarışmacı, eleme finaline giren ilk eleme adayı Emir olmuştu. Ekranların en çok izlenen yarışma programı MasterChef Türkiye 2020'de haftanın ikinci eleme adayı açıklandı.

Her bölümünde ayrı bir heyecan yaşatan MasterChef Türkiye’de eleme finaline giren ikinci aday Barbaros oldu.  22 Aralık Salı akşamı MasterChef 127. bölümde ilk dörde kalan yarışmacılar, isimleri yazılı ceketlerini giydiler. Şefler, Pazartesi ve Salı günü yapılan yapılan üç oyunda yarışmacılara on üzerinden en düşük puanı alan Emir ve Barbaros eleme potasında ismi yazılmış oldu.

ELEMEYE KALAN İKİ İSİM BELLİ OLDU

Pazartesi yapılan yarışma ile birlikte en az puanı alan Emir haftanın ilk eleme adayı oldu. Salı günü ise ikinci eleme adayı Barbaros seçildi.

1- Emir

2- Barbaros

MASTERCHEF'TE EN SON KİM ELENDİ?

MasterChef 2020’de geçen hafta ilk beşe kalan isimler Eray, Barbaros, Emir, Serhat, Özgül olmuştu. Takım oyununun sona erdiği haftada yarışmacılar bireysel olarak mücadele etti. Oynanan dokunulmazlık oyunlarında en zayıf tabağı hazırlayan yarışmacı eleme potasına girdi. Pazar akşamı dörtlü eleme finaline Somer şefin imza tabağını en zayıf hazırlayan Eray, MasterChef Türkiye’ye beşinci olarak veda etti.

<p>Nijerya açıklarında Türk gemisine yönelik bir saldırı gerçekleşti. Saldırıda bir denizci hayatını

Türk gemisine saldırının arkasında Fransa mı var?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Kilo vermek için iştah kapatan besinler

En kötü yıl gerçekten 2020 mi? Bilim insanları, 536 yılına işaret ediyor