• $7,9019
  • €9,308
  • 482.995
  • 1208.11
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
29 Temmuz 2020 Çarşamba 10:09 | Son Güncelleme:

MasterChef Türkiye'de dün akşam kim elendi, üst tura kim çıktı?

MasterChef Türkiye'de dün akşam kim elendi, üst tura kim çıktı"

Tv 8 ekranlarında yayınlanan MasterChef yarışmasında dün akşam elenen ve bir süt tura çıkan isimler belli oldu. Geçtiğimiz haftalarda 2.sezonu başlayan MasterChef yeni yarışmacıları ile izleyicilerin karşısına çıkıyor. MasterChef'in jüri üyeleri arasında Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya ve Danilo Zanna bulunuyor.

Ekranların sevilen yarışma programı MasterChef’in dün akşam yayınlanan bölümünde elen ve bir üst tura çıkan isimler belli oldu. MasterChef’te yarışan yarışmacılar belirtilen süreler içinde şefler tarafından istenilen yemeği en iyi şekilde yapmaya çalışıyor. Yemeklere puanlamayı ise MasterChef jürileri Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya ve Danilo Zanna veriyor.

MASTERCHEF TÜRKİYE’DE DÜN AKŞAM KİM ELENDİ?

Dün akşam yayınlanan bölümde duygu dolu anlar yaşandı. MasterChef'in ilk turunda, Mehmet Gökçeöz, Emel Günoğlu ve Sinan Başkurt vişneli pazı sarması yapmak için mücadele verdi. İlk turda Mehmet ve Sinan elenirken Emel üst tura yükseldi.

MasterChef'in bir sonraki turunda Didem, Mert ve Hazal tarte tatin yapmak için karşı karşıya geldi. Turun sonunda Hazal ve Mert elenirken Didem üst tura yükseldi.

Üçüncü turda yarışmacılar Daria, Dilara ve Necip ciğerli iç pilav yapmak için mutfakta zamanla yarıştı. En iyi tabağı yaparak Dilara final turuna yükselirken, Daria ve Necip elendi. Daria gözyaşlarına hakim olamadı.

Karya, Kerim ve Rezzan ise taco yapmak için verilen süre içinde en iyi tabağı çıkarmaya çalıştı. MasterChef'te Kerim ve Karya elenirken Rezzan üst tura çıktı.

Editör: Eda Cabul <a href='#0'>eda.cabul@turkmedya.com.tr</a>

Yeni doğalgaz rezervinin ekonomiye etkisi nasıl olacak?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Zeytinburnu'nda bulunan tarihi mozaikler koruma altına alındı

Fethiye'de yağış sonrası denizin rengi değişti