• $8,0928
  • €9,7521
  • 460.553
  • 1377.23
11 Aralık 2020 Cuma 22:18 | Son Güncelleme:

MasterChef Türkiye finali ile ilgili Acun Ilıcalı'dan flaş karar! Televizyonda yayınlanmayabilir

MasterChef Türkiye finali ile ilgili Acun Ilıcalı'dan flaş karar! Televizyonda yayınlanmayabilir

Bu sezon yine birbirinden yetenekli yarışmacılara ev sahipliği yapan MasterChef Türkiye finali için geri sayım başladı. Son 6 kişinin mücadele gösterdiği MasterChef ile ilgili bomba iddia sosyal medyada yayılmaya başladı. Ocak ayının başında yapılması beklenen yarışma finalinin televizyon ekranlarında yayınlanmayacağı, Acun Ilıcalı'nın yeni projesi Exxen'de yayınlanacağı konuşuluyor. Ocak ayında kullanıma sunulacak Exxen'de ilk hafta ücretsiz olacak.

Tv8 ekranlarının uzun soluklu yarışması MasterChef’te finale çok kısa bir süre kala birbirinden farklı iddialar konuşulmaya başlandı. Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna’nın jüriliğini yaptığı MasterChef finalinin ocak ayında yapılması planlanıyor. Son 6 ismin mücadele ettiği yarışma ile ilgili dün bomba bir iddia öne sürüldü. Buna göre MasterChef’in finali televizyon ekranlarında yayınlanmayacak.

FİNAL EXXEN’DE YAYINLANABİLİR

Acun Ilıcalı, ocak ayında kullanıcılara sunulacak Exxen projesi için kararlı. Toplamda 900 milyon TL parayı projeye ayıran Ilıcalı birçok oyuncu ve yapımcıyla el sıkıştı. Tv8’in sevilen yarışması MasterChef ile ilgili öne sürülen iddiaya göre yarışmanın finali Exxen platformunda yayınlanacak. Ücretli bir platform olan olan Exxen'in ilk haftasında tüm yayınlar ücretsiz olacak ve söylenene göre Masterchef finali de oradan canlı olarak yayınlanacak.

Konuyla ilgili Acun Ilıcalı’dan henüz bir açıklama yapılmadı.

<p>Türk SİHA'ları Rusların kabusu oldu. Suriye, Libya ve Dağlık Karabağ'da Bayraktar TB2'lerin kulla

Rusların kabusu oldu: Türk SİHA'larını vurdular ama yalnızca animasyonda

Lider Beşiktaş'a Sivas'ta coşkulu karşılama

Nemrut Krater Gölü çevresinde açılan kardelenler görsel şölen sunuyor

Pakistan'da Türk mimarın imzasını taşıyan eser: Faysal Camisi