• $7,8228
  • €9,4308
  • 459.326
  • 1328.83
26 Ekim 2020 Pazartesi 20:51 | Son Güncelleme:

MasterChef Tanya kimdir, evli mi? MasterChef Tanya Kilitkayalı kaç yaşında, nereli?

MasterChef Tanya kimdir, evli mi" MasterChef Tanya Kilitkayalı kaç yaşında, nereli"

Yemeklerdeki başarılarıyla adından söz ettiren Tanya Kilitkayalı hakkında araştırmalar hız kazandı. MasterChef Tanya kimdir, evli mi? gibi soruların yanıtları merak konusu oldu. MasterChef 2020 yarışmacısı Tanya Kilitkayalı, 26 yaşında ve öğretim görevlisi olarak görev alıyor. Tanya yarışmaya Kıbrıs'tan katılıyor.

MasterChef 2020'de heyecan devam ederken, yarışmacılar da ekran başındakiler tarafından merak ediliyor. MasterChef Tanya kimdir, evli mi? MasterChef Tanya Kilitkayalı kaç yaşında, nereli? gibi soruların yanıtları merak konusu oldu. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nden MasterChef'e katılan Tanya, 26 yaşında.

MASTERCHEF TANYA KİMDİR?

MasterChef 2020 yarışmacısı Tanya Kilitkayalı, 26 yaşında ve öğretim görevlisi olarak görev alıyor. Yarışmaya Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nden katılan Tanya Kilitkayalı Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Turizm Fakültesi, Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümünden mezun oldu. Kilitkayalı, çocukluğundan beri annesiyle beraber Kilitkaya Köyü’nde bir aile işletmesi olan Garavolli Cafe ve Bar mutfağında yöresel tatları hazırlıyor.

<p> Peki, Kılıçdaroğlu neden tavır alamadı? CHP  eksen değişikliği içerisinde mi? TürkMedya Ank

Kılıçdaroğlu neden tavır alamadı?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

WhatsApp yanlış mesaj gönderme tarih oluyor! İşte yeni özellik

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları ve özellikleri