• $8,1137
  • €9,8021
  • 464.846
  • 1365.27
17 Ağustos 2020 Pazartesi 23:53 | Son Güncelleme:

MasterChef Serhat kimdir? Serhat Doğramacı kaç yaşında ve nereli?

MasterChef Serhat kimdir" Serhat Doğramacı kaç yaşında ve nereli"

MasterChef Türkiye 2020 heyecanı kız kesmeden devam ediyor. Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna'nın jüri üyeliğini yaptığı yarışmanın ana kadrosu şekillenmeye başlandı. MasterChef Türkiye'nin ilk finalisti Serhat Doğramacı'nın hayatı merak konusu oldu.

MasterChef Türkiye 2020 heyecanı kız kesmeden devam ediyor. Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna'nın jüri üyeliğini yaptığı yarışmanın ana kadrosu şekillenmeye başlandı. MasterChef Türkiye'nin ilk finalisti Serhat Doğramacı'nın hayatı merak konusu oldu. MasterChef Serhat kimdir? MasterChef Serhat Doğramacı nereli, kaç yaşındadır? 

MASTERCHEF SERHAT KİMDİR?

Serhat Doğramacı, 23 yaşında ve aşçı. Yarışmaya İstanbul'dan katılan yarışmacı, yaklaşık 9-10 senedir bu mesleğin içinde olduğunu, MasterChef'in 2019 sezonu birincisi Cemre Uyanık'ı tanıdığını söyledi. ABD Utah'ta birlikte çalıştıklarını ancak onun çalışma şeklini beğenmediğini, Alican ve Batuhan'ı desteklediğini belirtti.

MasterChef'te basit bir şekilde birinci olacağım diyerek iddiasını ortaya koyan Serhat Doğramacı, jüri üyelerinin karşısına tavada mühürlenmiş levrek, ızgara pancar, krema sosu ile çıktı. Üç jüri üyesinden de geçer not alan yarışmacı, düeollalara kalmaya hak kazandı.

MASTERCHEF TÜRKİYE’DE SON 16’YA KİMLER KALMIŞTI?

Masterchef Türkiye’de final turu ile birlikte ana kadroya seçilen yarışmacıları belli olmaya başladı. İlk grupta yer alan 14 kişiden MasterChef ana kadrosuna Serhat, Duygu, Özgül, Emir, Ayyüce, Sedat, Esra ve Furkan seçilmişti.

Geçtiğimiz Pazartesi günü başlayan MasterChef final turu 2. grubundan ana kadroya ise şu ana kadar Barbaros, Tanya, Berk, Eray ve Uğur seçildi. Bu grupta yer alan Dilara Türüt, MasterChef’ten kendi isteğiyle yarışmadan ayrıldı.

MasterChef Gülşah kimdir? MasterChef Gülşah Suna nereli ve kaç yaşında?

MasterChef Arem kimdir? MasterChef Arem Yüce nereli ve kaç yaşında?

<p> İstanbul Fatih'te kimyasal maddelerin bulunduğu depoda yangın çıktı.</p>

İstanbul'da kimyasal madde dolu depoda yangın

EURO 2020 kupası Roma'da sergilendi

Devrilen tırın altında kalarak alev alan otomobilin sürücüsü hayatını kaybetti

Aksaray'daki gizemli yer altı şehri ziyaretçileri kendine hayran bırakıyor