• $8,0772
  • €9,6824
  • 450.644
  • 1409.19
08 Nisan 2021 Perşembe 12:49 | Son Güncelleme:

MasterChef şampiyonları Cemre Uyanık ve Serhat Doğramacı kavgaya tutuştu! Cemre bakın nasıl cevap verdi

MasterChef şampiyonları Cemre Uyanık ve Serhat Doğramacı kavgaya tutuştu! Cemre bakın nasıl cevap verdi

TV8'de ekrana getirilen MasterChef Türkiye'nin şampiyonları Cemre Uyanık ve Serhat Doğramacı birbirine girdi. Survivor 2021'e ödül oyunu sonunda yarışmacılara yemek yapmak için giden ikiliden Cemre Uyanık, toplu çekilen fotoğrafta Serhat Doğramacı'yı kesti. Serhat Doğramacı daha sonra fotoğrafın son halini paylaşarak gönderme yaparken Cemre de son paylaşımı ile yanıt verdi.

Surivor 2021 Ünlüler-Gönüllüler yarışmasında ödül oyunun ardından MasterChef Türkiye yarışmacıları Dominik'e giderek yemekler yaptı. MasterChef'in iki şampiyonu Cemre Uyanık ve Serhat Doğramacı da adaya gitti.

Cemre Uyanık, tüm yarışmacılar ve Acun Ilıcalı'nın olduğu kareyi paylaşırken Serhat Doğramacı'nın olduğu kısmı kesti. Cemre Uyanık, sosyal medya kullanıcılarından aldığı tepkilerin ardından yorumları sınırlandırdı. Cemre'nin tavrı Serhat Doğramacı'yı harekete geçirdi.

Aynı fotoğrafı bütün haliyle paylaşan Serhat Doğramacı, 'Hazmedemeyenleri boş verin' notunu düşerken sadece Cemre Uyanık'ı gönderisine etiketlemedi.

Dominik'ten yeni bir paylaşımda bulunan Cemre Uyanık, paylaşımına düştüğü 'Sahte insanların korumak istedikleri bir imajı vardır. Gerçek insanlar sadece umursamazlar. Umursamaz kaç kişiyiz ki' notu ile Serhat Doğramacı'ya cevap verdi.

<p>Libya Başbakanı Dibeybe, 5 başbakan yardımcısı ve 14 bakanı ile Türkiye'ye geldi. Abdulhamid Dibe

Libya'nın kritik ziyareti dünyada nasıl yankı buldu?

Eski başbakanlardan Yıldırım Akbulut hayatını kaybetti

Erzurum'un asırlık camilerinde Kovid-19 nedeniyle ramazan buruk geçiyor

Bakan Çavuşoğlu, NATO Konseyi Toplantısı'na katılmak üzere Brüksel'e geldi