• $8,8689
  • €10,474
  • 499.049
  • 1384.68
7 Eylül 2021 Salı 09:36 | Son Güncelleme:

MasterChef Milhan Erdem kimdir, kaç yaşında? MasterChef Milhan aslen nereli?

MasterChef Milhan Erdem kimdir, kaç yaşında"  MasterChef Milhan aslen nereli"

MasterChef Türkiye'nin dikkat çeken isimleri arasında Milhan Erdem de yer alıyor. MasterChef Milhan Erdem kimdir, kaç yaşında? MasterChef Milhan aslen nereli? gibi soruların yanıtları yoğun bir şekilde araştırılmaya başlandı. Milhan Erdem, Kütahya'nın Tavşanlı ilçesindendir. Kütahya'da bulunan Yoncalı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nden 2019 yılında mezun olmuştur. Hem İstanbul'da hem de Kütahya'da yaşamaktadır...

MasterChef Milhan Erdem yaptığı yemekler ve sempatik tavırları ile dikkat çekiyor. MasterChef Milhan Erdem kimdir, kaç yaşında? MasterChef Milhan aslen nereli? gibi soruların yanıtları tüm program takipçileri tarafından merak konusu oldu. MasterChef Türkiye Milhan Erdem, 2001 yılında hayata gözlerini açtı. 20 yaşındaki genç isim, Kütahya'nın Tavşanlı ilçesinde doğdu. İşte hakkında tüm merak edilenler...

MASTERCHEF MİLHAN KİMDİR?

MasterChef Türkiye Milhan Erdem, 2001 yılında hayata gözlerini açtı. 20 yaşındaki genç isim, Kütahya'nın Tavşanlı ilçesinde doğdu. Ancak kariyer hayatı nedeniyle İstanbul'a taşındı ve yaşamını İstanbul'da devam ettiriyor.

Genç yaşına ragmen önemli başarılara imza atmış bir isim olan Milhan Erdem, doğup büyüdüğü topraklarda eğitim hayatına başladı. İlerleyen yıllarda yine Kütahya'da bulunan Yoncalı Otelcilik ve Turizm Lisesi'nden mezun oldu. Erdem'in asıl hikayesi ise bu mezuniyetten sonra başladı.

Hem ulusal hem de uluslararası birçok yarışmaya katılan Milhan Erdem, katıldığı tüm bu yarışmalarda dereceler elde etti. Çünkü yemek yapmaya ve aşçılık mesleğine aşıktı. Bu aşkla 'Yılın Altın Genç Şefi' ödülünü bile almaya hak kazandı. Takvim yaprakları 2019'u gösteriyordu. Antalya EXPO'daki yarışmaya katılmaya karar verdi Erdem. Tüm hazırlıklarını yaptıktan sonra katıldığı yarışmada 'Yılın Altın Genç Şefi' ödülüne layık görüldü. Bir altın madalya kupa alarak lise hayatının jübile yarışmasını yaptığını söyleyen MasterChef Türkiye Milhan Erdem'in gerçek meslek hayatı da bu tarihten sonra başladı.

Genç yaşında Antalya, Marmaris ve Almanya'da stajlarını tamamladı ve hayallerinden bir an olsun vazgeçmedi. Bu hayaller onu Kırgızistan'a kadar götürdü. Davetli aşçı olarak gittiği Kırgızistan'da halka, Türk mutfağının eşsiz yemeklerini tanıtma fırsatı buldu.

Kırgızistan'da Türk yemeklerini tanıttıktan sonra ülkesine döndü ve Nişantaşı'ndaki Lübnan mutfağında hünerlerini sergilemeye devam etti. Burada yaklaşık 1 sene çalışan Erdem, son olarak MasterChef programına başvurdu ve adım adım ana kadroya kadar gelmeyi başardı.

  • MasterChef Milhan kimdir
  • MasterChef Milhan yaşı
  • MasterChef Milhan nereli
  • MasterChef Milhan Erdem kim
  • MasterChef Milhan Erdem aslen nereli
<div><p></p><p><span style='font-size: 1.6rem;'>Antalya'nın Manavgat ilçesinde tur otobüsü ile otomo

Antalya'nın Manavgat ilçesinde tur otobüsü ile otomobil çarpıştı. 2 kişi yaralandı

Biber kurutma mesaisi köyü adeta kırmızıya boyuyor

Sahili kaplayan su sümbülleri temizleniyor

Tescilli kayısı çekirdeğinden kurabiyeler damakları tatlandırıyor