• $ 6,8612
  • € 7,7521
  • 392.135
  • 115748
Haber Hattı
Haber hattı
0530 708 54 54
Bip""/
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
10 Aralık 2019 Salı 01:04 | Son Güncelleme:

6 Aralık MasterChef’e veda eden isim belli oldu

MasterChef Türkiye’nin 6 Aralık Cuma günü yayınlanan bölümünde eleme oyunu oynandı. Yarışmacılardan Yasin, Cemre ve Batuhan eleme potasında mücadele ettiler. Günün sonunda şefler MasterChef’e veda eden ismi açıkladılar.

MasterChef Türkiye’de elenen isim açıklandı. Cemre, Batuhan ve Yasin’in yer aldığı eleme oyununda heyecan ve stres dolu dakikalar yaşandı. Günün sonunda ise MasterChef’e veda eden isim belli oldu. 

YASİN'E VEDA...

MasterChef’te eleme heyecanı yaşanıyor. Sevilen yarışmanın 6 Aralık Cuma günü yayınlanan bölümünde dokunulmazlık oyunu oynandı. Kırmızı ve mavi takım arasında oynanan dokunulmazlık oyununda şefler yarışmacılardan Sushi yapmalarını istedi. Günün sonunda ise dokunulmazlık oyununu mavi takım kazandı. Kırmızı takım bu hafta bütün dokunulmazlık oyunlarını kaybettiği için potaya Batuhan, Cemre ve Yasin gitti. Eleme potasında yarışmacılar stres dolu dakikalar yaşadı. Eleme potasında en iyi yemeği yapan isim Cemre oldu ve elenmekten kurtuldu. Finale Batuhan ve Yasin kaldı. Yarışmacılardan Yasin elenen isim oldu. Yasin MasterChef’e veda etti…

Bakan Albayrak paylaştı

Bakan Albayrak paylaştı

Komşudan yeni korona tedbiri! İşte sokaklara yansıyan kareler...

Komşudan yeni korona tedbiri! İşte sokaklara yansıyan kareler...