• $ 5,9599
  • € 6,5551
  • 300.475
  • 119866
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

MasterChef'e veda eden isim belli oldu

Ekranların sevilen yarışma programı MasterChef’in 14 Kasım Perşembe günü yayınlanan 48. bölümünde eleme oyunu oynandı. Yarışmacılardan Alican, Yasin, Ekin ve Mustafa eleme potasında olan isimlerdi. Elenmemek için kıran kırana mücadele eden yarışmacılardan bir tanesi yarışmaya veda etii...

Ekranların sevilen yarışma programı MasterChef’te eleme heyecanı yarışmayı izleyenleri sardı. Yarışmanın 14 Kasım Perşembe günü yayınlanan son bölümünde yarışmacılar elenmemek için ellerinden gelen en iyi performansı gösterdiler. Eleme potasında Yasin, Mustafa, Ekin ve Alican vardı. 

MASTERCHEF'E VEDA EDEN İSİM...

MasterChef’in 14 Kasım Perşembe günü yayınlanan bölümünde yarışmacılardan Ekin, Mustafa, Alican ve Yasin eleme potasında yarıştılar. Somer Şef yarışmacılara hangi yemeğin yapılacağını açıkladı. Menüde Dil Balığı vardı. En iyi tabağı yapan isim Ekin oldu ve eleme potasından çıktı. Eleme potasından ikinci çıkan isim ise Yasin oldu. Yasin, şeflerin kararını duyunca gözyaşlarına boğuldu. Finale Mustafa ve Alican kaldı. Yarışmacılar arasından Mustafa elenen isim oldu. Mustafa MasterChef'e veda etti.

 

 

 


Trump´ın Sözde Orta Doğu Barış Planı Batı Şeria´da Protesto Edildi

Hayranı gibi yaklaştı önce imzasını aldı, sonra canını!

Polonya'daki dünyanın en büyük kar labirenti

Hayatınızı kolaylaştıracak buluşlar