• $7,8311
  • €9,3344
  • 454.528
  • 1340.91
17 Kasım 2020 Salı 09:36 | Son Güncelleme:

MasterChef mavi takım kaptanı ve kırmızı takım kaptanı kim oldu? MasterChef düelloyu kim kazandı?

MasterChef mavi takım kaptanı ve kırmızı takım kaptanı kim oldu" MasterChef düelloyu kim kazandı"

Tv8 ekranlarının sevilen yarışama programı MasterChef Türkiye'de yeni bir haftaya başlandı. Birbirinden yetenekli isimlerin yer aldığı yarışmanın 16 Kasım Pazartesi günü yayınlanan bölümünde MasterChef kaptanları ve takımlarını belirlemek üzere kaptanlık oyunu oynandı. Günün menüsünde mantı vardı. Bireysel performansın ön plana çıktığı oyunda yarışmacılar üst düzey performans gösterdi. Peki, 16 Kasım MasterChef kaptanları ve takımları nasıl oldu?

MasterChef kaptanları ve bu haftanın takımları oynanan kaptanlık oyunu sonrasında belli oldu! Tv8 ekranlarında yayınlanan yarışmada yeni bir haftaya başlandı. Haftanın ilk bölümünde yarışmacılar kaptanlık mücadelesi verdi. Mavi takımın kaptanı olabilmek için en iyi tabağı yapmaya çalışan yarışmacılar şefleri etkilemeye çalıştı. Peki, MasterChef'te kaptanlığı kim kazandı? 16 Kasım MasterChef düelloyu kim kazandı?

MASTERCHEF KAPTANLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Eleme oyunu sonrası yeni bir haftaya başlanan MasterChef’te kaptanlık oyunu oynandı. Oyunu kazananın mavi takım kaptanı olacağı oyunda yarışmacılar bireysel yarıştı. Şefler yarışmacılardan Türk mutfağının önemli bir lezzeti olan Mantı yapmalarını istedi. Finale Sefa ve Barbaros kaldı. Şeflerin kararı sonrası kaptanlık oyununu kazanan isim Barbaros oldu. Böylece mavi takım kaptanı Barbaros seçildi.

MASTERCHEF TAKIMLARI NASIL OLDU?

Kaptanlık oyununu kazanan Barbaros'tan kırmızı takımın kaptanını seçmesini istediler. Barbaros'un kırmızı takımın kaptanlığına seçtiği isim Serhat oldu. Serhat ve Barbaros sırayla bir isim söyleyerek haftanın takımlarını oluşturdular. Barbaros takımına; Özgül, Emir, Sefa ve Ebru'yu alırken Serhat; Ayyüca, Eray ve Uğur'u aldı. Böylece haftanın takımları şöyle oldu:

Mavi takım: Kaptan Barbaros, Özgül, Emir, Sefa ve Ebru

Kırmızı takım: Kaptan Serhat, Ayyüca, Eray ve Uğur

MASTERCHEF DÜELLOYU KİM KAZANDI?

Düello oyununda Barbaros ve Serhat kozlarını paylaştı. Şeflerin yarışmacılardan istedikleri yemek kuzu güveç oldu. Kaptanlar düellosunda iki hırslı yarışmacı da en iyi performansı göstermeye çalıştı. Şeflerin tadımı sonrası düelloyu kazanan yarışmacı Barbaros oldu.

<p>Başkan Erdoğan, Türkiye-Katar Yüksek Stratejik Komite 6. Toplantısı'na katılmak üzere Türkiye'ye

Başkan Erdoğan Katar Emiri ile Millet Kütüphanesi'ni gezdi

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Yumurtanın sarısı grileşiyorsa dikkat!

'Yeditepe Huzur' uygulamasının bilançosu açıklandı