• $7,8223
  • €9,3894
  • 446.945
  • 1286.52
27 Ekim 2020 Salı 09:19 | Son Güncelleme:

MasterChef kaptanlık oyununu kazanan kim oldu? MasterChef 26 Ekim mavi ve kırmızı takım kaptanları:

MasterChef kaptanlık oyununu kazanan kim oldu" MasterChef 26 Ekim mavi ve kırmızı takım kaptanları:

MasterChef Türkiye'de 11. hafta heyecanı devam ediyor. Ekranların heyecan dolu yarışması MasterChef Türkiye'de rekabet artarak devam ediyor. MasterChef 86. bölümde kaptanlık oyunu için ter döküldü. MasterChef kaptanlık oyununu kim kazandı? MasterChef 26 Ekim 86. bölüm kaptanı kim oldu? gibi soruların yanıtları tüm izleyiciler tarafından merak konusu oldu.

MasterChef kaptanlık oyununu kim kazandı? sorusunun yanıtı merak ediliyor. MasterChef Türkiye'de 11. hafta heyecanı yaşanıyor. Dün akşam Berker'in elenmesinin ardından 86. yeni bölümde takımların nasıl olacağı yoğun bir şekilde araştırılıyor. Mavi takım kaptanı olmak isteyen yarışmacılar, gecenin en iyi Kayseri yağlamasını yapmak için ter döktüler.

MASTERCHEF KAPTANLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

MasterChef 26 Ekim 86. bölüm kaptanı bugün oynanan oyununun ardından belli oldu. MasterChef'te mavi takım kaptanı Özgül oldu. 

Özgül, karşısına kırmızı takım kaptanı olarak Tanya'yı seçti. 

Mehmet şefin Serhat, Barbaros ve Eray üçlüsü için yufka çevirme yarışması yapması dikkat çekti. Yine Mehmet şefin Eray'a "Benim tahtı sallarsın" sözleri MasterChef Türkiye 86. bölüm tanıtımında dikkat çeken sahneler oldu.

<p>CHP'li Mersin Milletvekili Ali Mahir  Başarır dün katıldığı özel bir televizyon kanalında Tank-Pa

Siyasetteki 'Katar tartışması' ile ne amaçlanıyor?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Sokağa çıkma kısıtlamasının ardından İstanbul'dan ilk kareler