• $7,4202
  • €8,9842
  • 438.831
  • 1467
24 Kasım 2020 Salı 09:44 | Son Güncelleme:

MasterChef kaptanları ve takımları: MasterChef mavi takım kaptanı ve kırmızı takım kaptanı kim oldu?

MasterChef kaptanları ve takımları: MasterChef mavi takım kaptanı ve kırmızı takım kaptanı kim oldu"

Televizyon ekranlarının sevilen yarışma programı MasterChef Türkiye'de yeni bir haftaya başlandı. Her hafta pazar günü oynanan eleme oyununda bu hafta yarışmaya veda eden isim Ayyüce oldu. Yarışmanın 23 Kasım Pazartesi günü yayınlanan bölümünde mavi takımın kaptanını belirlemek üzere kaptanlık oyunu oynandı. Peki, MasterChef kaptanları kimler oldu? 23 Kasım MasterChef düelloyu kim kazandı?

MasterChef kaptanları ve bu haftanın takımları oynanan kaptanlık oyunu ile belli oldu! Tv8 ekranlarının mücadeleci yarışması MasterChef Türkiye eleme oyununun ardından yeni bir haftaya başladı. Yarışmacılar haftanın ilk oyununda mavi takım kaptanlığı için bireysel performans gösterdi. Peki, MasterChef kaptanlık oyununu kim kazandı? Mavi takım ve kırmızı takım kaptanı belli oldu mu?  

MASTERCHEF KAPTANLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Yeni bir haftaya başlanan MasterChef’te haftanın ilk oyunu olarak kaptanlık mücadelesi verildi. Yarışmada her hafta sona biraz daha yaklaşılmaya başlandı. Mavi takımın kaptanı olmak için bireysel performans sergileyen yarışmacılar şefleri etkilemeye çalıştı. Şefler yarışmacılardan Çiğ Börek yapmalarını istedi. En iyi 3 tabağı sunan isim Ebru, Eray ve Sefa oldu. Şeflerin kararı sonrası 3 isim arasından en başarılı tabak Ebru'nunki oldu. Ebru bu hafta mavi takımın kaptanlığını yapacak. 

MASTERCHEF TAKIMLARI NASIL OLDU?

Kaptanlık oyununu kazanan Ebru kırmızı takımın kaptanlığına Sefa'yı seçti. Daha sonra Sefa ve Ebru sırayla bir isim söyleyerek haftanın takımlarını oluşturdular. Ebru takımına; Özgül, Serhat ve Uğur'u alırken Sefa; Barbaros, Emir ve Eray'ı aldı. Böylece haftanın takımları şöyle oldu:

Mavi takım: Kaptan Ebru, Serhat, Uğur ve Özgül

Kırmızı takım: Kaptan Sefa, Emir, Eray ve Barbaros

MASTERCHEF DÜELLOYU KİM KAZANDI?

Her hafta kaptanlık oyunundan sonra oynanan düello oyununda bu hafta Ebru ve Sefa karşı karşıya geldi. Şeflerin düello oyununda yarışmacılardan istedikleri menü Rulo Kuzu Kolu ve Ayva Püresi oldu. Düelloyu kazanan isim Sefa oldu. Sefa düello oyununu kazanarak önümüzdeki dokunulmazlık oyununda kendisine sunulacak menülerden birini seçme hakkı kazandı.

<p><span>MHP lideri Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında önemli açıklamalarda bulundu. HDP E

PKK'nın bir kolu gibi çalışan HDP kapatılacak mı?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Başkan Erdoğan, AK Parti'nin Erzurum Olağan Kongresi'ne canlı bağlantı ile katıldı

Rize'de gizlenen temaslılara karşı yeni önlemler uygulanmaya başlandı