• $7,8228
  • €9,4308
  • 459.326
  • 1328.83
20 Ekim 2020 Salı 09:28 | Son Güncelleme:

19 Ekim MasterChef kaptanları! MasterChef mavi takım kaptanı ve kırmızı takım kaptanı kim oldu?

19 Ekim MasterChef kaptanları! MasterChef mavi takım kaptanı ve kırmızı takım kaptanı kim oldu"

MasterChef mavi takım kaptanı ve kırmızı takım kaptanı belli oldu! Televizyon ekranlarının vazgeçilmez yarışması MasterChef Türkiye'de haftanın takımlarını ve kaptanlarını belirlemek üzere kaptanlık oyunu oynandı. Toplamda 3 etaptan oluşan kaptanlık oyununda yarışmacılar bireysel performanslarını sergiledi. Günün sonunda şeflerin kararı ile mavi takımın kaptanı belli oldu. Peki, MasterChef kaptanları ve takımları nasıl oldu?

Tv8 ekranlarının vazgeçilmez yarışma programı MasterChef Türkiye yepyeni bir haftaya başladı. MasterChef kaptanları ve takımlarını belirlemek üzere haftanın ilk oyunu olarak kaptanlık oyunu oynandı. Yarışmacıların bireysel performans gösterip en iyi tabağı yapmaya çalıştığı oyundan bir isim mavi takımın kaptanı oldu. Peki, MasterChef'te bu haftanın kaptanlar kim oldu? 19 Ekim MasterChef mavi takım kaptanı ve kırmızı takım kaptanı belli oldu mu?  

MASTERCHEF KAPTANLARI KİM OLDU?

MasterChef Türkiye’nin 19 Ekim Pazartesi akşamki bölümünde haftanın ilk oyunu olan kaptanlık oyunu oynandı. Yarışmacıların bireysel performans sergiledikleri oyunda mavi takımın kaptanlığı için mücadele verildi. Bu hafta her zamankinden farklı olarak kaptanlık oyunu 3 aşamalı olarak oynandı. İlk aşamada şefler yarışmacılardan soğuk sandviç, ikinci aşamasında ise sıcak sandviç konseptinde ürün hazırlamasını istediler. Şeflerin tadımının ardından en iyi tabağı yapan Eray kaptanlık oyununu kazandı ve mavi takım kaptanı oldu.

MASTERCHEF HAFTANIN TAKIMLARI NASIL OLDU?

Kaptanlık oyununu kazanan Eray mavi takım kaptanı oldu ve kırmızı takım kaptanlığını belirledi. Eray'ın kırmızı takımın kaptanlığına seçtiği isim Emir oldu. Eray ve Emir sırayla bir isim söyleyerek mavi takım ve kırmızı takım yarışmacılarını oluşturdular. Eray ve Emir'in yaptıkları seçim sonrası MasterChef takımları şu şekilde oldu:

Mavi takım: Kaptan Eray, Furkan, Serhat, Uğur, Esra, Ayyüce ve Ebru

Kırmızı takım: Kaptan Emir, Barbaros, Berker, Özgül, Sefa, Tanya

<p>Mersin'de sokak ortasında başlayan ve bir pastanede devam eden kavgadan korkan 2 çalışan korunmak

Mersin'de ilginç anlar: Kavgadan korkup dolaba saklandılar

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Film gibi soygun! Ağır silahlı 30 kişi bankaya saldırı düzenledi

Engelli gencin dalış hayali Pamukkale'de gerçek oldu