• $ 5,7512
  • € 6,3879
  • 272.584
  • 108659
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

4 Aralık MasterChef eleme adayları kimler oldu? MasterChef dün akşam dokunulmazlığı kim kazandı?

MasterChef eleme adayları kimler oldu? sorusu yoğun bir şekilde aratılıyor. MasterChef’in 4 Aralık Çarşamba günü yayınlanan bölümünde dokunulmazlık oyunu oynandı. Kırmızı ve mavi takım arasında oynana mücadelede heyecan dolu dakikalar yaşandı. Yarışmacılara yapılan büyük sürpriz ise izleyenleri şaşırttı. Dokunulmazlık oyununda tadımı yarışmadan daha önceden elenen Suna, Murat, Eda ve Faruk Batuhan yaptı ve oylama yaptılar. Peki, MasterChef’te potaya kimler gitti? İşte yanıtı…

MasterChef’te her geçen gün finale biraz daha yaklaşılıyor. Yarışmayı yakından takip edenler de ‘MasterChef ikinci eleme adayı kim oldu?’ sorusunu aratmaya başladı. Sevilen yarışmanın 4 Aralık Çarşamba günü yayınlanan bölümde yarışmacılar büyük sürprizle karşılaştı. Yarışmadan daha önce elenen Faruk Batuhan, Murat, Eda ve Suna dokunulmazlık oyununda jüri oldular ve tadım yaptılar. Daha sonra oynanan oyunda isi şefler bir ismi potaya gönderdi. Peki, MasterChef ikinci eleme adayı kim oldu?

4 ARALIK MASTERCHEF DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

MasterChef’in 4 Aralık Çarşamba günü yayınlanan bölümünde kırmızı ve mavi takım arasında haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu oynandı. Şefler yarışmacılardan Analı Kızlı, Patlıcan Kebabı, Ördek Göğsü ve Tarte Tatin yemeklerini yapmalarını istediler. Bu yemekler aynı zamanda daha önce eleme oyunlarında yapılan yemeklerdi. Kıran kırana mücadelenin yaşandığı bölümde yarışmacılar büyük bir sürprizle karşılaştı. Dokunulmazlık oyununda tadımı yarışmadan daha önce elenen Suna, Murat, Eda ve Faruk Batuhan yaptı. Renkli anların yaşandığı bölümde günün sonunda dokunulmazlığı kazanan takım belli oldu. MasterChef’te haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu kazanan takım mavi takım oldu.

MASTERCHEF HAFTANIN İKİNCİ ELEME ADAYI BELLİ OLDU

Dokunulmazlığı mavi takım kazandığı için eleme potasına giden isim kırmızı takım yarışmacıları arasından yapılacaktı. Yasin zaten eleme potasında olduğu için Cemre ve Batuhan düello oyunu oynadılar ve başa baş mücadele ettiler. Heyecan ve kıyasıya mücadelenin yaşandığı bölümde haftanın ikinci eleme adayı Cemre oldu.

 


<p>Olay, bugün saat 05.00 sıralarında, Akkonak Mahallesi 1713 Sokak´ta meydana geldi. Sokakta yürüye

Vurdu, Kırdı, Düştü, Kalktı Ama Durmadı! Denizli´de İlginç Olay

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Ceren Özdemir'in katil zanlısının ilk ifadesi ortaya çıktı! Muhabir anlatırken zorlandı

İşte BTK'nın satışını yasakladığı telsiz ve telefon modelleri