• $7,8173
  • €9,1921
  • 476.848
  • 1123.25
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
13 Aralık 2019 Cuma 21:13 | Son Güncelleme:

11 Aralık MasterChef'te yaşananlar...

11 Aralık MasterChef'te yaşananlar...

MasterChef’te haftanın ikinci eleme adayı belli oldu. İşte dokunulmazlığı kazanan takım ve potaya giden isim…

MasterChef’in 11 Aralık'ta yayınlanan bölümünde mavi ve kırmızı takım arasında dokunulmazlık oyunu oynandı. Daha sonra dokunulmazlığı kaybeden takım oyuncuları arasında bireysel dokunulmazlık oyunu oynandı. En kötü yemeği yapan isim şefler tarafından potaya gönderildi ve MasterChef’te haftanın ikinci eleme adayı belli oldu.

11 ARALIK  DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KAZANAN TAKIM

Dokunulmazlık oyununda şefler yarışmacılardan Kuzu Kol Sarma, Dana Sarma ve Tavuk Sarma yapmalarını istedi. Şefler yine yarışmacılara bir sürpriz yaptı ve her yarışmacının diğer takım arkadaşının yaptığı yemeğe kaldığı yerden devam etmesini istediler. Heyecan dolu dakikaların yaşandığı bölümde dokunulmazlık oyununu kazanan takım mavi takım oldu.

İKİNCİ ELEME ADAYI BELLİ OLDU

Kırmızı takımdan Batuhan, Cemre ve Ekin elenmemek için birbirlerine karşı yarıştılar. Yarışmacılar kapalı 3 tabak içerisinden rastgele birisini seçerek yapacakları yemeği tercih ettiler. Ekin Somon ve Bal Kabağı, Batuhan Kuzu Sırtı ve Pırasa, Cemre ise Bonfile ve Mantar yaptı. Şefler en iyi yemeği yapan isim olarak Ekin oldu ve eleme potasına gitmekten kurtuldu. Sona Batuhan ve Cemre kaldı. Şefler en kötü tabağı yapan ismin Batuhan olduğunu söylediler. Böylece haftanın ilk eleme adayı Rıfat, ikinci eleme adayı ise Batuhan oldu. 

Editör: Eda Cabul <a href='#0'>eda.cabul@turkmedya.com.tr</a>

İşgalci Ermenistan'ın arkasında hangi güçler var?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

İsrail sazanı tehdidi! Yılda 9 kez üreyebiliyor

Hangi çorba hangi hastalığa iyi geliyor