• $8,3312
  • €9,7339
  • 502.327
  • 1116.51
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
18 Ekim 2020 Pazar 07:34 | Son Güncelleme:

MasterChef dokunulmazlığı hangi takım kazandı? MasterChef'te haftanın eleme adayları kimler?

MasterChef dokunulmazlığı hangi takım kazandı" MasterChef'te haftanın eleme adayları kimler"

MasterChef eleme adayları belli oldu! MasterChef Türkiye'nin 17 Ekim Cumartesi akşamı yayınlanan bölümünde haftanın son dokunulmazlık oyunu oynandı. Kırmızı ve mavi takım yarışmacıları eleme oyunundan önce son kez mücadele etti. Çekimleri Balıkesir'de gerçekleştirilen oyun ekran başındakilere renkli dakikalar yaşattı. Peki, MasterChef dokunulmazlığı kim kazandı, eleme potasına kimler gitti?

Televizyon ekranlarının vazgeçilmez yarışma programı MasterChef Türkiye haftanın son dokunulmazlık oyunu ile izleyici karşısına çıktı. Her hafta olduğu gibi bu hafta da son dokunulmazlık oyununda dış çekim yapıldı. Çekimleri Balıkesir'de gerçekleştirilen oyunda kırmızı ve mavi takım kozlarını paylaştı. Peki, 17 Ekim MasterChef dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? MasterChef eleme potasında kimler var, eleme adayları kim oldu?  

MASTERCHEF DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

MasterChef’te kırmızı ve mavi takım haftanın son dokunulmazlık oyunu ile karşı karşıya geldi. Tv8 ekranlarında yayınlanan yarışmanın 17 Ekim Cumartesi akşamı yayınlanan bölümü Balıkesir’de çekildi. Şeflerin yarışmacılardan yapmasını istediği menüde: Cunda Ezmesi, Ahtapot Salatası, Saçaklı Mantı, Tirit, Höşmerim vardı. Üst düzey performans gösterin yarışmacıların hazırladıkları yemeklerin tadımını konuklar yaptı ve oyladı. Oylama sonucu dokunulmazlık oyununu kazanan takım kırmızı takım oldu.

MASTERCHEF DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Dokunulmazlığı kaybeden mavi takım yarışmacıları bireysel dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Oyunun menüsünde dere otu vardı. Yarışmacılar yaratıcılıklarını kullanarak dere otunu ana malzeme kullanacakları bir yemek yapmaya çalıştılar. Finale kalan üç isim Furkan, Ebru ve Tanya oldu. Bireysel dokunulmazlığı kazanan isim Ebru oldu.

17 EKİM MASTERCHEF ELEME ADAYLARI KİM OLDU?

Bireysel dokunulmazlığı kazanan Ebru'dan ilk eleme adayını belirlemesini istediler. Ebru'nun potaya gönderdiği isim Esra oldu. Daha sonra ikinci eleme adayı için oylama yapıldı. Oylama sonucu en çok oyu alan isim Tanya oldu. Böylece Esra ve Tanya 5. ve 6. eleme adayı oldu.

MASTERCHEF ELEME POTASINDA KİMLER VAR?

MasterChef'te bu hafta eleme potasında Didem, Özgül, Emir, Uğur, Esra ve Tanya mücadele edecek. 18 Ekim Pazar günü oynanacak eleme oyununda bir isim yarışmaya veda edecek.

<p>AA'nın Azerbaycan Savunma Bakanlığı'na dayandırdığı habere göre, çatışmaların, ağırlıklı olarak c

Berde'yi hedef alan Smerç roketatar sistemi imha edildi

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Denizi olmayan Kayseri'den Japonya ve Rusya'ya somon ihracatı

İstanbul'da toplu taşıma araçlarında koronavirüs denetimi