• $7,3999
  • €8,9614
  • 443.168
  • 1569.35
14 Ocak 2021 Perşembe 20:08 | Son Güncelleme:

MasterChef Güzide yeni lüks evini tanıttı! Büyüklüğü ve fiyatı dudak uçuklattı

MasterChef Güzide yeni lüks evini tanıttı! Büyüklüğü ve fiyatı dudak uçuklattı

Güzide Mertcan yeni evininin tanıtımını yaptığı videoyla yeniden gündeme geldi. Tv8'de yayınlanan MasterChef Türkiye yarışmasını 3.lükle tamamlayan Güzide Mertcan YouTube kanalı üzerinden çektiği videoları takipçileriyle paylaşıyor. 7 milyon TL'lik villasıyla gündeme gelen Mertcan, eski evini sattıktan sonra yeni evine tadilat yaptırdı ve çektiği videoyla evininin tanıtımını yaptı.

Tv8 ekranlarında yayınlanan MasterChef Türkiye yarışması ile büyük bir kitleye adını duyuran Güzide Mertcan yayınladığı son videoyla yeni evinin tanıtımını yaptı. MasterChef'in 2019 yılında yayınlanan sezonunu 3. olarak tamamlayan Güzide Mertcan 7 milyon TL'lik villasıyla gündem olmuş ve geçtiğimiz günlerde satışa çıkarmıştı. Eski evini satan ve aldığı yeni eve tadilat yaptıran Mertcan YouTube hesabından evini tanıttı.  

Başakşehir’deki lüks villasıyla gündeme gelen Güzide Mertcan, Büyükçekmece’deki yeni evini tanıttı. YouTube hesabından açıklama yapan MasterChef Güzide, "Sizlere eski büyük evimi sattıktan sonra, satın alarak tadilatını yaptırdığım yeni evimi göstermek istedim" dedi.

YouTube sayfasında yeni evini tanıtan Mertcan şu sözleri dile getirdi: “Sizlere bu videomda, bugüne kadar gelen binlerce mesajın ardından, eski büyük evimi sattıktan sonra, satın alarak tadilatını yaptırdığım yeni evimi göstermek istedim. Sizlerle birlikte birçok video çektik. Bazıları içerik olarak öylesine hazırlanmıştı ama bazıları ilgi çekti. Fakat her zaman en çok ev ile ilgili videolar çok ciddi talep gördü ve her zaman yeni evimi merak eden arkadaşlarımız yoğunlukta oldu."

"Ebetteki bunun talep ediliyor olması, evlerimi size göstermek zorunda olduğum anlamına gelmiyor. Ama bu talebin kökenine inebiliriz. Sizlere bu videomda en son evimi tanıtacağım. Henüz taşınmadık. Taşınır mıyız orası da belli değil çünkü; sevgili eşim fabrikasını İstanbul Yeşilköy'deki serbest bölgeye yapmaya karar verdi. Maalesef mesafe biraz uzak ve belli ki yakın bir gelecekte bize yeni yollar yeni evler göründü."

"Sizlerden tek ricam bu videoyu ne kadar izlediğiniz benim için önemli değil ama lütfen, bundan sonra yayınlayacağım videoyu daha fazla izleyin. Zira orada anlatacaklarımın toplumsal bir sorunun benim tarafımdaki dışa vurumu olarak görüyorum. Bazı farkındalıkların oluşması için küçük de olsa bir çaba sarf ediyorum"

Mertcan'ın yeni villası üç katlı olarak öne çıkıyor ve içinde açık havuz ile özel çalışma odası bulunuyor.

Evin içinde asansör, kapalı havuz, üç ayrı katta mutfak ve jakuzi da var. Evin en alt katında ise misafirler için özel konaklama alanı, mutfak ve çocuk odası mevcut.

İşte MasterChef Güzide'nin yeni evinden yansıyan diğer görüntüler...

<p>ABD'nin seçilmiş Başkanı Joe Biden, ABD'de geçtiğimiz yıl 3  Kasım'da gerçekleştirilen Başkanlık

'Trump, 6 Ocak olaylarında tuzağa düştü'

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Çanakkale Savaşları Araştırma Merkezi ve Kütüphanesi açılıyor

Türksat-5A'nın alt sistem testleri tamamlandı