• $9,548
  • €11,0882
  • 550.002
  • 1509.2
29 Mayıs 2021 Cumartesi 10:25 | Son Güncelleme:

MasterChef Gülşah kimdir? MasterChef Gülşah Suna kaç yaşında, nereli?

MasterChef Gülşah kimdir" MasterChef Gülşah Suna kaç yaşında, nereli"

MasterChef 2020 yarışmacılarından Gülşah Suna bugün Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programına özel tarifleri ile konuk oldu. MasterChef Gülşah kimdir? MasterChef Gülşah Suna kaç yaşında, nereli? gibi soruların yanıtları yoğun bir şekilde araştırılmaya başlandı. 10 Ekim 1992'de doğan Gülşah Suna, Üsküdar'da dünyaya gelmiştir. Terazi burcu olduğunu söyleyen Gülşah Suna, tek çocuktur....

MasterChef 2020 yarışmacıları arasında sempatik tavırlarıyla dikkat çeken Gülşah Suna bugün Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programına özel tarifleri ile konuk oldu. MasterChef Gülşah kimdir? MasterChef Gülşah Suna kaç yaşında, nereli? gibi soruların yanıtları merak konusu oldu. İşte hakkında tüm merak edilenler...

MASTERCHEF GÜLŞAH KİMDİR?

10 Ekim 1992'de doğan Gülşah Suna, Üsküdar'da dünyaya gelmiştir. Terazi burcu olduğunu söyleyen Gülşah Suna, tek çocuktur.

İlkokul eğitimine Hezarfen Ahmet Çelebi'de başlayıp ailesinin işi nedeniyle Kartal/Uğurmumcu'ya taşınan Gülşah, üniversite eğitimini ise Kocaeli Üniversitesi'nde MYO Atçılık ve Antrenörlüğü üzerine almış; üniversiteden mezun olduktan sonra Türkiye'de belli hipodromlarda antrenörlük yapmasının ardından Pegasus Havayolları'nda 4 yıl yer işletme hostesi olarak çalışmıştır.

MasterChef'e başvurduğunda işsizlik sürecinde olduğunu söyleyen Gülşah, programa kabul edildikten sonra iş aramayı bırakıp programa hazırlandığını ifade ederken; profesyonel olarak herhangi bir aşçılık tecrübesi olmadığının altını çizmektedir.

Hobi olarak arkadaşlarına ve ailesine yemek yaptığını; ailesi hep çalıştığı için ilkokuldan bu yana mutfağa girmek zorunda kaldığını belirten Gülşah Suna, mutfak aşkını içinde taşıdığını; at binmeyi, seyahat etmeyi, alışveriş yapmayı, film izlemeyi çok sevdiğini söylemek ile birikte, yüksek ses ile ciddi kavgaların en büyük fobisi olduğunu belirtmektedir.

Masterchef Barbaros kimdir? Barbaros Yoloğlu kaç yaşında, aslen nereli?

  • MasterChef Gülşah kimdir
  • MasterChef Gülşah kaç yaşında
  • Gülşah Suna kim
  • Gülşah Suna aslen nereli
  • Gülşah Suna mesleği
<p>Gençler nöbet tutuyor. Sürücüleri  uyarıyorlar. İstanbul Arnavutköy'de uçuran kasis sürücülere zo

Arnavutköy'de uçuran kasis

Kepçe ile yol kapatıp drift yaptılar

Muğla'daki fosil alanında yeni buluntulara ulaşıldı

''UÇBEY''in ilk kez kullanıldığı operasyonda gri listedeki terörist vuruldu