• $8,3762
  • €9,7704
  • 506.688
  • 1112.37
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
17 Ekim 2020 Cumartesi 22:41 | Son Güncelleme:

MasterChef Esra Tokelli hakkında hiç bilinmeyenler! MasterChef Esra kaç yaşında ve nereli?

MasterChef Esra Tokelli hakkında hiç bilinmeyenler! MasterChef Esra kaç yaşında ve nereli"

MasterChef Türkiye televizyon ekranlarının en çok izlenen yarışma programları arasında yer alıyor. Bu yılın kadrosunda mücadele eden Esra Tokelli de sosyal medyada adından sıkça söz ettiriyor. MasterChef Esra daha önce Yemekteyiz programı ile ekran karşısına çıkmış, yemek yapmayı çok sevdiğini ve yarışmaya bu yüzden katıldığını ifade etmişti. İşte MasterChef yarışmacısı Esra Tokelli ile ilgili merak edilenler...

MasterChef Türkiye yeni sezonuna tüm hızıyla devam ederken yarışmacılar arasında yer alan Esra Tokelli ekran başındaki izleyicilerin yakından takip ettiği isimler arasında yer alıyor. Girdiği diyaloglarla zaman zaman eleştirilen Tokelli yarışmaya İstanbul'dan katılıyor. Peki, Esra kaç yaşında? MasterChef Esra Tokelli kimdir, aslen nereli?  

MASTERCHEF ESRA TOKELLİ KİMDİR VE KAÇ YAŞINDA?

MasterChef Türkiye’nin 2020 kadrosunda yer alan Esra Tokelli 1979 yılında İstanbul’da doğdu. 41 yaşında aşçılık yapan Esra Tokelli yarışmaya İstanbul'dan katılıyor. Yemek yapmayı çok sevdiğini ve zamanının çoğunu mutfakta geçirdiğini belirten yarışmacı bu yüzden MasterChef'e katılmaya karar verdiğini belirtti. Yarışmacı daha önce Yemekteyiz programını katılmıştı.

Editör: Eda Cabul <a href='#0' class=''>eda.cabul@turkmedya.com.tr</a>

ABD'de seçimleri Trump mı kazanacak, Biden mı?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Başkan Erdoğan, yapımı süren Taksim Camisi'nde incelemede bulundu

Cumhuriyetin 97. yıldönümüne özel Akdeniz'de 97 dalgıçla su altı ışık gösterisi